Zbliża się Sylwester – odchudzanie czas start!

To jeden z tych dni w roku, kiedy każdy chce wyglądać dobrze. I nie ma w tym nic dziwnego:). Jako, że do Sylwestra został niewiele ponad miesiąc, nie przedłużam i szybko zabieramy się do zrzucania kilogramów.

Nie rzucaj się na głodówki

Miesiąc to dużo i mało. Wiele zależy od kwestii indywidualnych i ilości zbędnych kilogramów. Zaklinam Cie jednak na wszelkie świętości – nie wybieraj głodówek. Dla własnego dobra. Dla Twojego zdrowia. Owszem jest szansa, że spadną Ci kilogramy. Tylko, że powrócą. I to pewnie w nadmiarze. Oczywiście będzie można je potem przecież zrzucić (nowy rok to najlepszy czas na to), ale czy o to chodzi? Zrzuć je teraz, ale tak aby nie wróciły.

Zwróć uwagę na swój jadłospis

Pod koniec roku zwykle nasze menu zaczyna być bardziej tłuste. Tłumaczymy to tym, że już nie ma świeżych warzyw. Do tego zimno, więc musimy mieć energię. Powiedzmy, że to wykręty:). Po pierwsze wciąż mamy dostępne warzywa, które bardzo dobrze sprawdzą się na diecie. Po drugie warto postawić w tym czasie na kiszonki i mrożonki. Te ostatnie zawierają potrzebne Ci składniki mineralne i witaminy.

Możesz też zdecydować się na kiełki. Zwykle przypominamy sobie o nich wiosną, ale zdrowe i pełne składników są przez cały rok:). Urozmaicą Twój jadłospis, a to w moim odczuciu potrzebne w tym czasie. I oczywiście na diecie. A, i postaw na zupy. Oczywiście nie te zabielane mąką ze śmietaną. Zamień je na jogurt naturalny. Do tego sporo warzyw. Zupy rozgrzewają i pomogą pozbyć się kilogramów. Pamiętaj o roślinach strączkowych. Są źródłem białka i pomogą Ci zrzucić kilogramy.

Wyrzuć z menu tłuste jedzenie. Naprawdę jest Ci teraz niepotrzebne. A wiesz dobrze co może powodować. Nie oznacza to – co jest częstym błędem – że musisz pozbyć się tłuszczu. Postaw jednak na oliwę i np. olej lniany.

Ćwicz!

Przyda Ci się to teraz. Wiadomo w miesiącach zimowych ruszamy się mniej. A warto dbać o kondycję, a przy okazji pomoże to pozbyć się paru kilogramów. Jaką aktywność wybrać? Taką której Twój organizm sprosta. Zawsze patrz na swoje możliwości. Nie chodzi o to żeby „zajechać” organizm. Tylko pozbyć się paru kilogramów, a przy okazji wspomóc wspomnianą kondycję.

Postaw na wspomagacz

Jeśli chcesz. I faktycznie chcesz uzyskać szybko efekty. To rozwiązanie, które będzie pomocne, jeśli podejdziesz do niego z głową. Mam tutaj na myśli wybór najlepszego, ale jednocześnie bezpiecznego preparatu. Bo niestety niektóre takie produkty posiadają skutki uboczne.

african-mango

Najlepszym obecnie rozwiązaniem, a do tego bezpiecznym jest African Mango. Preparat oparty o wyciąg z pestek afrykańskiego mango – Skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej.

Co należy wiedzieć o African Mango?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

4 komentarze do “Zbliża się Sylwester – odchudzanie czas start!

 • 5 grudnia 2016 o 09:41
  Bezpośredni odnośnik

  No ja rozpoczęłam odchudzanie w połowie listopada. I na razie idzie dobrze. Przyznaję, że poszłam trochę na skróty, bo stosuję African Mango. Ale nie żałuję wydanych pieniędzy:)

  Odpowiedz
 • 6 grudnia 2016 o 10:55
  Bezpośredni odnośnik

  A jakie Ula u siebie widzisz efekty? Ja odchudzałam się z tym preparatem na początku tego roku (postanowienie noworoczne) i w 2 miesiące poleciało mi ponad 10 kg:)

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2016 o 12:06
  Bezpośredni odnośnik

  Ala: 2 tygodnie, wyrzuciłam z diety mięso tłuste, jem więcej warzyw no i African Mango. Na razie 4 kilo mniej. Szok:)

  Odpowiedz
 • 15 grudnia 2016 o 09:00
  Bezpośredni odnośnik

  Skusiłam się i poszło. Szybciej niż się spodziewałam:) Na Sylwka będę się cieszyć co najmniej 5 kilogramami mniej:) A pewnie więcej, bo jeszcze chwilę zostało:))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *