Mysimba – lek na odchudzanie?

Aż dziwne, że do tej pory ten preparat nie pojawił się u mnie na blogu. Sporo na temat preparatu Mysimba jest na przeróżnych forach dotyczących urody/odchudzania itd. Niniejszym naprawiam więc swój błąd. I zapraszam do czytania. 

Mysimba to lek na odchudzanie

Do tego przeznaczony na receptę. Jeśli nie cierpicie na otyłość lub sporą nadwagę, to ciężko będzie Wam go legalnie dostać. W sieci można znaleźć te tabletki, bo ludzie z różnych powodów je sprzedają, ale szczerze – odradzam. Jeśli chcesz schudnąć, to nie stosuj tego leku bez konsultacji z lekarzem. Lepiej wybierz alternatywę bez recepty. Mysimba to lek na otyłość – dostępny w postaci tabletek – o wydłużonym uwalnianiu. Nie dość, że dostępny jedynie na receptę. to jeszcze nie podlega refundacji. Znajdują się w nim dwie substancje czynne o których nieco więcej poniżej. 

Jaki wygląda skład preparatu Mysimba?

Nie wiem czy kojarzycie preparat o nazwie Naltrekson. To w zasadzie związek chemiczny – antagonista opioidowy. Co ciekawe wykorzystywany w leczeniu alkoholizmu. Wiem również, że próbuje się go stosować w przypadku stwardnienia rozsianego. Drugim składnikiem jest bupropion. Ten z kolei jest stosowany jako lek na… depresję. Jak więc widać mamy dwa składniki, które nie wydają się mieć nic wspólnego z odchudzaniem. A to niejedyny problem. O tym jednak później.

Jak działa ten preparat?

W taki sposób jest reklamowany. Oba te składniki posiadają pewne właściwości. Między innymi zmniejszają łaknienie. Wpływają też na redukcję masy ciała. Poprawiają też samopoczucie. To dość ważne przy odchudzaniu. Zakładając, że jak wspomniałem cierpicie z powodu otyłości, możecie udać się do lekarza po ten preparat. Wiem, że lek ten poleca się przy nadwadze związaną z cukrzycy. Stosowany może być tylko u osób dorosłych. Kuracja w połączeniu z dietą i aktywności trwa 16 tygodni. W momencie, gdy efekty się nie pojawią (a jest taka możliwość), należy ją przerwać.

Czy ten lek jest bezpieczny?

Jest na receptę. Warto skonsultować jego branie z lekarzem. To już sporo nam mówi. Są również pewne obostrzenia. Nie można go stosować w przypadku problemów z pracą wątroby i nerek. Nadwrażliwość na któryś ze składników, to kolejny argument przeciw. Bardzo ostrożnie trzeba podejść do stosowania Mysimby w przypadku problemów z sercem. Seniorzy też muszą uważać. Uzależnienie od opioidów wyłącza nas z możliwości jego stosowania.

Co jakiś czas pojawiają się informacje o tym, że Mysimba została wycofana ze sprzedaży. Dotyczy to jednak czasowych opóźnień lub braków w aptekach. Nie ma to oczywiście wpływu na kwestie związane z bezpieczeństwem stosowania tego preparatu. Warto mieć jednak świadomość możliwych trudności z dostępem.

Green Barley Plus – bezpieczna alternatywa

Dostępny bez recepty. Bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych. Oparty wyłącznie o naturalne składniki. W tym bijący rekordy popularności wśród osób walczących z nadmiarem kilogramów – zielony jęczmień. Więcej o możliwościach tego ostatniego pisałem chociażby w tym miejscu.

Jakie korzyści daje wybór Green Barley Plus?

  • W pełni bezpieczne odchudzanie!
  • Koniec  z podjadaniem
  • Skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej
  • Naturalny sposób na cellulit
  • Mniej kilogramów = Lepsze samopoczucie:)

Warto dodać, że Green Barley Plus zawiera największe stężenie zielonego jęczmienia, bijąc pod tym kątem konkurencję. Polecam zapoznać się z moją recenzją. Producent przygotował też bardzo miłą niespodziankę. Miesiąc kuracji gratis! Szczegóły poznacie po kliknięciu w poniższy baner:).

SKORZYSTAJ Z POMOCY GREEN BARLEY PLUS!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *