SlimmerTime – czy ten preparat na odchudzanie działa?

Jeśli dobrze pamiętam, to pierwsze informacje na tego temat rozwiązania przeczytałem pod koniec 2017 roku. Zapanowało pewne „poruszenie” na forach internetowych. Do dzisiaj zresztą pojawia się sporo pytań (ale też i opinie) na jego temat.

SlimmerTime – co kryje się w składzie

Od razu przechodzimy do sedna:). To preparat oparty o naturalny skład. To plus. Co konkretnie się w nim kryje?

Glukomannan – to nic innego jak błonnik. W tym wypadku pozyskiwany z korzenia Amorphophallus konjac. Jego zadaniem jest zmniejszenie apetytu.

♦ African Mango – przyspiesza między innymi trawienie i wspomaga detoks

 Chrom – to pierwiastek chętnie stosowany w tego typu preparatach, hamuje głód

♦ Zielona herbatadetoksykacja

Skład wygląda obiecująco, chociaż martwi niezbyt wysokie stężenie African Mango. Tylko odpowiednio duże gwarantuje zadowalające efekty.

SlimmerTime – w jaki sposób działa?

Generalnie rzecz biorąc preparat ten nastawiony jest przede wszystkim na ograniczenie apetytu. Podkreśla to producent, ale widać to również po składnikach w nim użytych. To ważny aspekt w trakcie odchudzania i każdy kto próbował pozbyć się paru kilo, doskonale o tym wie. W pewnym stopniu wspomaga też detoks i pobudza układ pokarmowy do wydzielania soków trawiennych.

SlimmerTime jest dostępny w kapsułkach. Zakupu można dokonać na stronie producenta. Widziałem, że jest też dostępny przez serwisy aukcyjne. Nie jest jednak zwolennikiem takiej formy zakupów. Nie wiadomo co się kupuje.

SlimmerTime – opinie

Te są różne, ale można zauważyć pewną tendencję. Pozytywne opinie dotyczą powstrzymywania apetytu. W tym aspekcie to rozwiązanie się sprawdza. Trochę jednak mało w porównaniu do kosztu. Nie brakuje też dość wymownym opinii w stylu „pieniądze wyrzucone w błoto”, czy „u mnie nie działa”. Także zdania na temat tego preparatu są mocno podzielone.

Green Barley Plus – lepsza alternatywa dla SlimmerTime

To preparat, który zyskał oddane grono fanów (również na moim blogu pojawiały i pojawiają się pozytywne opinie na jego temat). Jakie zalety ma Green Barley Plus?

⇒ Skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej

Zupełnie naturalny skład

⇒ Wspomaga walkę z cellulitem (!)

⇒ Ułatwia usuwanie z organizmu toksyn.

Wróćmy do opinii. Przede wszystkim pojawiają się w nich zwroty: „szybko pomógł pozbyć się kilogramów”, „zdziwiły mnie tak duże efekty” i „zupełnie bezpieczny”. Mocno też podkreślane jest kompleksowe działanie Green Barley Plus (odchudzanie, detoks i jednocześnie walka z cellulitem). I to, że nie jest on skupiony tylko na jednym kwestii (np. wyłącznie na wspominanym ograniczeniu apetytu).

Także stając przed wyborem SlimmerTime vs Green Barley Plus lepiej zdecydować się na ten drugi. Jest sprawdzony, bezpieczny i zbiera pozytywne opinie.

SPRAWDŹ GREEN BARLEY PLUS

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *