Naturalne spalacze tkanki tłuszczowej – przegląd

Przydatne przy odchudzaniu

Jest ich sporo. Nie wszystkie są tak samo popularne. Bez wątpienia jednak mają swoje grono zwolenników. Zapraszam do przeglądu najpopularniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej

Kawa wspomaga odchudzanie

Zaczniemy od naszego ulubionego napoju narodowego. Kawa rano będzie miała pozytywny wpływ na Twoją przemianę materii. I z tego powodu ma sporo zwolenników. Oczywiście nie można nie wspomnieć o tym, że jednak kawa w dłuższej perspektywie będzie miała negatywny wpływ na organizm. I w zasadzie może mieć też złe działanie na układ pokarmowy. Zresztą jak masz z nim problem, to unikaj.

Zielona kawa spala tkankę tłuszczową

Tutaj mamy nieco inną sytuację. Zielona kawa to nasiona nie poddane obróbce termicznej, która powoduje powstanie tej „zwykłej”. Dzięki temu ma ona wręcz cudowne właściwości, jeśli chodzi o metabolizm. Co ciekawe zawarty w zielonej kawie kwas chlorogenowy obniża wchłanianie cukrów. Jeśli chodzi o zieloną kawę najlepiej wybrać preparat w którym jest największe stężenie tego składnika. Zasada jest prosta. Im jest ono większe, tym mocniejsze działanie odchudzające. Takim stężeniem charakteryzuje się preparat Green Coffee 5k.

Cynamon na przemianę materii

Przyprawa o dość charakterystycznym (dla mnie nie do przeskoczenia) zapachu i smaku. W sumie to moja zmora z dzieciństwa. Kto był katowany rozgotowanym ryżem z jabłkami i cynamonem, ten wie o czym mówię;). Nie da się jednak tej przyprawie odmówić pewnych właściwości związanych z przemianą materii. Jest ona powiązana z metabolizmem insuliny. Cynamon bywa dodawany do preparatów na odchudzanie.

Cytryna a odchudzanie

To chyba jeden z chętniej stosowanych sposobów na poprawę metabolizmu. Rano szklanka ciepłej wody z cytryną i przemiana materii frunie. Prawie. Owszem nie da się jej zabrać pewnych właściwości wspomagających metabolizm. Nie spodziewajcie się jednak cudów. Tak w ogóle w podobny sposób będą działały owoce zawierające witaminę C. Cytryna pod tym względem królem nie jest. I znowu uważałbym z nią, jeśli macie słaby żołądek.

kurkuma na spalanie tkanki tłuszczowej

Kurkuma na spalanie tkanki tłuszczowej

W zasadzie to mógłbym ją opisać zaraz po cynamonie, chociażby z tego powodu, że należy z naszej perspektywy do przypraw egzotycznych. Kurkuma wspomaga metabolizm tłuszczu. Właśnie z tego powodu ma grono zwolenników. Przypisuje się jej też niewielkie działanie termogeniczne. Nie wchodząc zbytnio w szczegóły, to też ma znaczenie w czasie odchudzania. Warto na pewno wspomnieć, że kurkuma w dużych ilościach niekoniecznie będzie dobra dla naszego zdrowia.

To dopiero pierwsza część naturalnych spalaczy tłuszczu. W następnym odcinku między innymi bardzo egzotyczna dla nas roślina, która ma jednak ogromne właściwości, jeśli chodzi o o wspomaganie odchudzania.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

3 comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.