Odchudzanie do Sylwestra – praktyczne porady

Im wcześniej zaczniemy, tym większe efekty uzyskamy, ale też łatwiej będzie nam ten proces przygotować. Wystarczy wprowadzić parę prostych zasad do codziennego życia. Odchudzanie do Sylwestra czas zacząć!

Nie szukajmy wymówek

A po co mam teraz się odchudzać, skoro mogę schować niedoskonałości pod grubą warstwą ubrań? Poza tym zimno będzie trzeba dużo jeść. To są wymówki. Cóż, możemy oczywiście chować nadmierne kilogramy pod ubraniem, tylko że na początku wiosny się mocno zdziwimy. I czeka nas zdecydowanie więcej roboty. Poza tym fajnie wejść w nowy rok z mniejszym bagażem:). I już teraz możemy zrobić sobie prezent na święta:).

Najtrudniejszy pierwszy tydzień

Jak ze wszystkimi zmianami tak i tutaj musimy się przyzwyczaić. W tym wypadku nasz organizm do zmian w żywieniu. Mniejsze ilości kcal. Innych godzin posiłków. A przede wszystkim regularności. Bo tego w czasie odchudzania do Sylwestra (zresztą nie tylko w tym czasie) nie może zabraknąć. Nasz metabolizm musi przyspieszyć. Pomocne w tym będą również niektóre zioła. Sprawdźcie sobie chociażby rośliny wspomagające metabolizm.

Jesienią da się stworzyć bogaty jadłospis

W produkty wspomagające odchudzanie. Wciąż żywe jest przekonanie, że zrzucać kilogramy można wyłącznie wiosną i latem. Jesienią, a także zimą również jest to możliwe. Mamy dostęp do naprawdę sporej ilości produktów, które zbudują nasz jadłospis i ułatwią odchudzenie się do Sylwestra. Mam tutaj na myśli między innymi buraki i korzeń selera. Teraz jeszcze warto korzystać z właściwości dyni o których pisałem jakiś czas temu. I koniecznie zapoznajcie się z jesiennymi warzywami wspomagającymi odchudzanie.

Korzystajmy z siłowni i klubów fitness

Regularnie. Nie dość, że to pomoże się odchudzić do Sylwestra, to jeszcze będzie miało pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. A to ostatnio zwykle w tym czasie podupada. Pamiętajmy tylko o jednej naprawdę ważnej sprawie. Dostosujmy aktywność do naszych możliwości. Jeśli do tej pory nie wiele w tej kwestii robiliśmy i kondycja pozostawia wiele do życzenia nie rzucajmy się na głęboką wodę. Ryzykujemy kontuzję.

Odchudzanie do Sylwestra – może mała pomoc?

Dostępnych jest wiele rozwiązań, które mają cały proces ułatwić. Oczywiście wybór powinien paść na te.., które działają:). Sporo o nich na moim blogu. Całkiem niedawno pisałem o bezpiecznych składnikach tabletek na odchudzanie. Myślę, że warto tam zajrzeć. A poniżej – dla niecierpliwych jedne z najchętniej obecnie wybieranych tabletek na odchudzanie. Ich producent przygotował dla moich czytelniczek i czytelników niespodziankę! 🙂

GREEN BARLEY PLUS OD PRODUCENTA 20% TANIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *