Odchudź się na lato

To ostatni dzwonek. Oczywiście, jeśli chcesz zostać gwiazdą plaży;). Lub po prostu czuć latem dobrze. Nadwyżka kilogramów w czasie tej pory roku to mordęga. Zabieramy się do roboty.

Po pierwsze jadłospis

Teraz będzie zdecydowanie prościej niż chociażby zimą, czy wczesną wiosną. Przejdź się na targ i wybieraj wśród świeżych warzyw i owoców. To na nich należy teraz oprzeć swój jadłospis. Wybór jest naprawdę duży.

Ich obfitość pozwoli Ci uniknąć jednego z większych wrogów odchudzania. Monotonii jadłospisu. Jeśli próbowałaś diet opartych o jeden, lub dwa produkty to doskonale wiesz o czym mówię. Nie dość, że będziesz teraz mogła dostarczać do organizmu wielu istotnych dla niego składników, to przy okazji możesz zgubić kilogramy. Świeże warzywa to duża ilość błonnika. O tym, że jest on potrzebny przy odchudzaniu, przekonywać Cie nie muszę.

Uważaj na owoce. Wiadomo, że latem rzucamy się na nie. Nic w tym dziwnego;). To jednak cukier, który w dużych ilościach na diecie jest niewskazany. Na pewno na diecie możesz jeść truskawki, morele, porzeczki i agrest.

agrest

Plusem lata są wysokie temperatury. Mówię tutaj z perspektyw odchudzania. Nikomu nie chce stać się w kuchni. Niespecjalnie masz też ochotę na tłuste jedzenie. Bardzo dobrze:). W Twoim jadłospisie powinno być mniej mięsa (przede wszystkim wieprzowiny). Chociaż warto by w menu były ryby i drób. I koniecznie węglowodany złożone. Białko już częściowo do diety włączyłaś. Nie zapomnij o produktach pochodzenia mlecznego. Białko wspomaga odchudzanie.

Po drugie ruch

Teraz już nie możesz mieć wymówek. Zimą było zimno. Wiosną nie lepiej. Teraz pogoda taka, że grzechem jest siedzieć w domu. Spacer, bieganie a może rower? Każda z tych aktywności będzie dobrym rozwiązaniem. I pamiętaj, że nie pomagasz sobie tylko się odchudzić. Aktywność to przede wszystkim poważny zastrzyk zdrowia dla Twojego organizmu. Zresztą robi się już tekst na ten temat;). Wybór aktywności pozostawiam Tobie. Ty znasz swoje możliwości najlepiej.

A żeby było szybciej?

Tak, może się pojawić i taka potrzeba. Zresztą ustalmy, że urlopy już za pasem. Pytanie więc brzmi czy decydować się na suplementy wspomagające odchudzanie. Staram się odpowiadać na moim blogu. Jeśli potrzebujesz czegoś co działa szybko, do tego jest oczywiście bezpieczne, ale przede wszystkim skuteczne, to rozwiązaniem jest African Mango. Preparat o którym już pisałem, więc możesz się zapoznać z moją opinią. Przede wszystkim warte podkreślenia jest to, że African Mango przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Po prostu schudniesz szybciej. A o to Ci przecież chodzi:).

AFRICAN MANGO NA LATO 20% TANIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *