Zielona herbata – czy pomaga w odchudzaniu?

Przydatne przy odchudzaniu

Przypisuje się jej wiele właściwości. Nie wszyscy lubią jej smak. Zielona herbata często wymieniana jest w kontekście odchudzania. Czy faktycznie pomoże Ci ona zrzucić te parę zbędnych kilogramów?

Co Ty wiesz o zielonej herbacie?

To napój przygotowywany z liści herbaty chińskiej. Czym różni się od czarnej? Tym, że zielona jest poddawana obróbce w minimalnym stopniu. Dzięki temu zachowuje więcej właściwości samej rośliny. Ta obróbka określana jest mianem oksydacji, czyli to proces utleniania.

Istnieje wiele rodzajów zielonej herbaty. Nie będziemy się tutaj skupiali na konkretnych gatunkach. Dość powiedzieć, że jedną z najstarszych jest herbata o nazwie Longjing. Zawiera ona bardzo duże ilości witaminy C, a także związków którym przypisuje się działanie przeciwnowotworowe.

Właściwości zielonej herbaty

No tych jak pewnie wiesz przypisuje się jej wiele. Zaczniemy od tego, że napar z zielonej herbaty z pierwszego parzenia ma działanie pobudzające. Dzięki temu, że zawiera sporo teiny. Z kolei kolejne zaparzenie uspokaja.

Zielona herbata wspomaga Twój organizm ratując go przed nadciśnieniem. Warto wiedzieć, że napar z tej rośliny uszczelnia naczynia krwionośne. To dzięki zawartości flawonoidów. To nic innego jak przeciwutleniacze. Składnik, który w ostatnich latach robi zawrotną karierę wśród zwolenników zdrowego trybu życia.

Zielona herbata dzięki obecności fluoru może być pomocna w ratowaniu uzębienia przed próchnicą. Wspomniałem już o właściwościach przeciwnowotworowych. Zielona herbata w końcu ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu moczowego. Pobudza go do pracy, dzięki czemu szybciej z organizmu pozbędziesz się toksyn.

Czy zielona herbata wspomaga odchudzanie?

To usuwanie toksyn jest dość istotne w tym procesie. Po drugie zielona herbata przyspiesza metabolizm. Jesteśmy więc w domu:). Kolejna właściwość powiązana zresztą z tą ostatnią, to szybsze usuwanie produktów przemiany materii. Pytanie brzmi czy faktycznie odchudza? Odpowiem Ci tak. Picie zielonej herbaty nie przyniesie Ci spektakularnych efektów. Kluczem bowiem jest natężenie związków zawartych w zielonej herbacie.

Odpowiednie stężenie znajdziesz w preparacie wspomagającym odchudzanie Silvets. Zielona herbata jest tam „tylko” jednym ze składników (znajdziesz też chociażby jagody Acai). Zebranych tak aby razem dać najlepsze efekty, a przy okazji zapewnić bezpieczne odchudzanie.

silvets-pozwolenie

              POTWIERDZENIE BEZPIECZEŃSTWA PREPARATU SILVETS

Obok wspomnianych niezwykle pomocnych w odchudzaniu jagód Acai w preparacie Silvets jest też L-Karnityna. Nie bez powodu nazywana pogromcą tkanki tłuszczowej (polecam badania na temat). Preparat Silvets jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych sposobów na zrzucenie kilogramów. 

UWAGA OKAZJA! TYLKO TERAZ SILVETS 20% TANIEJ!!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

2 comments

  • Polecam ten preparat. Wielu diet próbowałam i nic nie pomagało. W końcu wymyśliłam sobie, że nie będę stosować diet, tylko będę jeść “normalnie” unikając produktów, które są niezdrowe:) Nie używałam też wcześniej żadnych suplementów, ale znajoma zachwycała się właśnie Silvetsem. Poczytałam trochę na jego temat i postanowiłam spróbować. 10 kilogramów w 2 miesiące :))

  • A ja właśnie zamówiłam. Dużo dobrego słyszałam o tym preparacie od koleżanek. Spróbuję, bo do tej pory nic mi nie pomagało zrzucić:(

    Co do zielonej herbaty zaliczam się do grona tych osób, które raczej nie są jakimiś jej maniakami. Ale raz na jakiś czas zdarza mi się ją wypić:)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.