Odchudzanie bez diety

Każdy o tym słyszał. Wiele osób twierdzi, że tak się nie da. Kilogramy przecież same nie uciekną. A właśnie, że da się:). Wystarczy parę prostych tricków. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Woda

To pierwsza rada, którą dla Was mam. Chcesz pozbyć się paru kilogramów, pij wodę. Dzięki niej wypłukujesz z organizmu szkodliwe substancje. Toksyny robią w nim sporo złego. Często wiąże się je z cellulitem. To jednak nie wszystko. Wodzie przypisuje się rolę w procesie przemiany materii. Pomaga ona usuwać jej zbędne, produkty. Ne można też nie wspomnieć, że wypicie szklanki wody przed posiłkiem pozwoli Ci zdecydowanie mniej zjeść. To zresztą chyba najczęściej podawana rada związana z wykorzystaniem wody w czasie odchudzania.

Zrób sobie zimniej

Może już o tym słyszałaś. Niska temperatura otoczenia wspomaga proces walki z nadmiernymi kilogramami. Ostatnio, bodaj w zeszłym roku, zespół prowadzony przez profesora Leslie’go Kozaka prowadził badania na temat wpływu niższej temperatury na funkcjonowanie organizmu. Co się stanie gdy zostanie ona obniżona? Organizm zaczyna walczyć o to, aby utrzymać temperaturę ciała. Do tego potrzebuje energii. To z kolei może wspomóc pozbycie się zredukowanie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Na dłuższą metę, może to być  jednak kłopotliwe.

Na niebiesko

Założę się, że już o tym słyszałaś. Co pewien czas w sieci pojawiają się „nowe” informacje o tym, że to właśnie niebieski kolor spowoduje, że będziemy jeść mniej. Bo to tak nienaturalny, zimny kolor i będzie nas „odrzucać”. Przeciwnie do chociażby pomarańczowego, czy czerwonego. Bo te ostatnie kojarzą się z energią. I dlatego właśnie należy wzbogacić swoją kuchnię o kolor niebieski. Szczerze? Spróbuj, dlaczego nie. Umieszczam tę radę nieco na zasadzie ciekawostki.

talerz

Nigdzie się nie spiesz

To w sumie powinna pierwsza rada. Im wolniej jesz, tym mniej zjesz. To proste. Ale jak to naprawdę działa? Jeśli jesz szybko, to zanim do mózgu dotrze informacja, sporo z tego co na talerzu znajdzie się w brzuchu. Rzeczy, które są nadprogramowe. Teraz dopiero stało się to proste;).

Może suplement?

To też jest rozwiązanie. Oczywiście mam tutaj na myśli preparat o paru cechach. Musi być skuteczny. To oczywiste. Powinien działać szybko, ale bezpieczne. Koniecznie bez skutków ubocznych. Najlepiej aby był oparty o naturalne i sprawdzone składniki. Takim preparatem, który zdobył uznanie za Wielką Wodą, jest African Mango. To też rozwiązanie na odchudzanie bez diety. I dostępne również w Polsce:) A jego producent przygotował dla Ciebie niespodziankę:)

SKORZYSTAJ Z 20% RABATU NA AFRICAN MANGO!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *