5 moich najchętniej czytanych przez Was tekstów z 2017

Koniec roku za pasem, czas więc zrobić podsumowanie. To najważniejsze – jak zmieniła się dieta i waga jeszcze przed Wami. Dzisiaj chciałem zaprezentować 5 moich najchętniej przez Was czytanych tekstów:).

Zajadasz stres? Rób to zdrowymi produktami

Napisać, że otacza nas on z każdej strony, to w zasadzie nic nie napisać:). Wiele jest też tekstów opisujących jak sobie z nimi radzić. Czym mój wyróżnia się na tym tle? Sam tytuł mówi już wiele:) Ze stresem można walczyć przy pomocy zdrowych produktów i to takich, które można – czasem w mniejszym stopniu – wykorzystać na diecie!

 

Przeczytaj artykuł

 

Przewodnik po naturalnych spalaczach tkanki tłuszczowej cz. 1

Temat związany z nimi był często podnoszony w tym roku. Nie tylko na moim blogu, ale ogólnie w sieci. Można mówić o pewnej modzie na naturalne spalacze tłuszczu. I warto się nimi zainteresować. Chociażby z tego powodu, że większość z nich jest pozbawiona skutków ubocznych. A działają:). Natomiast w niektórych przypadkach trzeba uważać. Za najlepszy przykład posłuży tutaj kapsaicyna. Jeśli masz problemy żołądkowe, to zdecydowanie nie jest to rozwiązanie dla Ciebie.

 

Przeczytaj więcej

 

Niebezpieczne odchudzanie – tych sposobów unikaj

I tutaj gładko przechodzimy do kolejnego tekstu chętnie czytanego na moim blogu. Bezpieczeństwo jest dla nas istotne, również w przypadku odchudzania. Istnieją sposoby (mam też na myśli preparaty), których naprawdę lepiej unikać. Musicie się zastanowić, czy możliwe (aczkolwiek wcale nie takie pewne – efekty warte są negatywnego wpływu na zdrowie.

 

Przeczytaj więcej

 

Witaminy wspomagające odchudzanie

Ogólnie w mijającym roku można zauważyć pewien trend na naturalne i zdrowe sposoby dzięki, których pozbędziemy się kilogramów. Takich rozwiązań szukacie. Dużą popularnością cieszy się chociażby witamina C. Nasz organizm jej potrzebuje, a przy okazji może mieć ona wpływ na odchudzanie. Nie ona jedyna o czym możecie przekonać się z mojego tekstu:).

 

Przeczytaj więcej

 

Green Barley Plus – najnowsze rozwiązanie na odchudzanie!

To jeden z hitowych tekstów na moim blogu. Zresztą sam ten preparat jest bardzo popularny (mimo „krótkiego” stażu). Po części to oczywiście efekt skuteczności. I też tego o czym już napisałem. W tym roku stawiamy na naturalne metody. Jeśli do tego są to profesjonalne rozwiązanie – tym lepiej:).

 

Przeczytaj więcej

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *