Preparat ze spiruliną – jak wybrać?

Wiele osób szuka suplementów zawierających te drogocenne algi. Ich właściwości są szeroko udokumentowane. Stąd wynika popularność. I to, że na rynku jest sporo preparatów ze spiruliną. Nas interesuje tutaj wybór najlepszego.

Na początek kilka informacji o spirulinie. To alga, którą zainteresowano się ledwie kilkadziesiąt lat temu. Ale od tego czasu jej popularność bardzo szybko rośnie. To efekt wspominanych już właściwości. Przedstawię je pokrótce:

Spirulina między innymi:

 • Wspomaga walkę z nadwagą
 • Zwalcza choroby metaboliczne
 • Wspiera odporność
 • Zawiera w sobie wiele składników odżywczych
 • Oczyszcza organizm
 • Chroni nerki
 • Reguluje nadciśnienie tętnicze

A to tylko kilka (!) z jej właściwości. Jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie i pozbyć się paru kilogramów, to warto się nią zainteresować.

Jak wybrać preparat ze spiruliną?

Wspominałem we wstępie o dużej ich ilości. Aby nie zgubić się w tym gąszczu warto kierować się kilkoma wytycznymi. Skutecznie odsiewają one preparaty, których powinniście unikać. Pod uwagę bierzemy:

 • Ilość spiruliny – im jest jej więcej (wyższe stężenie), tym lepsze działanie produktu
 • Jakość – to kolejny czynnik, który ma ogromne znaczenie dla działania danego preparatu. Wybieramy tylko taki w których spirulina jest najlepszej jakości, półśrodki nas nie interesują.
 • Cena – to oczywiście ważne kryterium. W tym wypadku warto zwrócić uwagę na to czy dany preparat zawiera dodatkowe składniki. Cena będzie nieco wyższa, ale umiejętności takiego rozwiązania większe.
 • Popularność – to też przy wyborze warto wziąć pod uwagę. Nie musi to być głównym wyznacznikiem, ale gdzieś z tyłu głowy powinniśmy go mieć.

Spirulina - Spirulin Plus

Najchęniej wybierany suplement ze spiruliną – Spirulin Plus

To najpopularniejszy obecnie preparat. Nie dość, że posiada spirulinę o bardzo dobrej jakości (również jej ilość jest wysoka), to jeszcze znajdują się w nim dodatkowe składniki. To między innymi chlorella, mniszek lekarski, pokrzywa i lucerna. Dzięki nim preparat ten działa skuteczniej niż inne rozwiązania zawierające tę algę. Więcej na temat Spirulin Plus przeczytacie na stronie jego producenta.

Na pewno warte podkreślenia jest bezpieczeństwo tego preparatu. Stosując go nie musimy się niczego obawiać. Aby zapewnić sobie największą skuteczność Spirulin Plus, zamówcie go bezpośrednio na stronie producenta. Wiecie jak to jest. Jeśli jakiś preparat jest skuteczny, a do tego popularny, to zaraz pojawiają się podróbki. A ich trzeba bezwzględnie unikać.

Producent przygotował też małą niespodziankę. Klikając w poniższy baner możecie złapać miesiąc kuracji gratis:). (wybierzcie pakiet standard)

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA SPIRULIN PLUS – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *