Dieta, która podnosi libido (i nie utrudnia odchudzania)

1
294
views
Photo on VisualHunt

Dzisiaj postanowiłem się pochylić nad taką kwestią. Jednym z powodów jest częstotliwość występowania problemów z libido. Według statystyk 1 na 3 kobiety ich doświadcza. Wśród tej – sporej przecież – grupy są takie, które chcą się odchudzić. Jak rozwiązać problem z libido, nie tracąc przy tym możliwości pozbycia się też paru kilogramów?

Jednym z rozwiązań jest włączenie do diety pewnych produktów. O znanych ogólnie właściwościach związanych z podnoszeniem libido. Zacznę jednak od innej kwestii. Najlepszym dowodem na to, że wpływ na libido przez jadłospis, nie musi się odbyć kosztem rezygnacji z odchudzania jest… dieta śródziemnomorska. Najczęściej zaleca się ją mężczyznom mającym opisywany problem, ale tak naprawdę korzystać z niej mogą również kobiety.

Co więc należy jeść by podnieść libido (a przy okazji tracić kilogramy)?

Na śniadanie można przygotować omlet z warzywami. Po pierwsze dostarczycie pełnowartościowego białka. W tym argininy. To aminokwas, który nie obcy jest osobom dbającym o tężyznę fizyczną, ale nas bardziej interesuje to, że ma on niebagatelne znaczenie dla kobiecego libido. Warzywa – wiadomo – zdrowe, dostarczające witamin i oczywiście błonnika. Dobrym pomysłem na śniadanie będzie też owsianka. I znowu dla obu kwestii.

Wspomniałem o witaminach. Istotny z punktu widzenia kobiecego libido jest kwas askorbinowy. Czyli witamina C. Dlatego w jadłospisie powinny znaleźć się warzywa i owoce, które ją zawierają. Papryka, brokuły, brukselka, porzeczki, truskawki i kiwi – to tylko kilka z możliwości. Składnik ten jest też niezwykle ważny na diecie. O czym przekonacie się z artykułu „Witamina C – dlaczego jest ważna przy odchudzaniu”. Jeśli jesteśmy przy owocach, to afrodyzjakiem jest arbuz. Na diecie w niewielkich ilościach nie zaszkodzi.

I zadbaj koniecznie o mangan. Ma on wpływ na estrogen. W diecie powinny się znaleźć: kasza gryczana i szpinak. Ta pierwsza to też witaminy z grupy B. Ważne na diecie i dla układu nerwowego. Samopoczucia, które ma ogromne znaczenie dla ochoty na łóżkowe igraszki.

Czy mogę sobie jeszcze jakoś pomóc?

Jeśli problem z libido są poważne, do tego połączone z przewlekłym stresem, trzeba będzie poszukać profesjonalnego rozwiązania. Na rynku dostępnych jest wiele. Natomiast Ciebie interesuje skuteczne rozwiązanie. Takim jest Femin Plus. Oparty wyłącznie o naturalne składniki (jeśli nie wierzysz mi – sprawdź jego skład na Feminplus.pl), które uderzają we wszystkie przyczyny spadku libido. W tym produkcie jest między innymi l-arginina, lukrecja, czy ginko biloba.

Dzięki Femin Plus:

♦ Powróci Ci ochota na seks

♦ Twoje libido będzie jak u dwudziestolatki:)

♦ Zniknie stres

♦ Poprawi się Twoje samopoczucie

Preparat bezpiecznie i dyskretnie można zamówić na stronie producenta Feminplus.pl

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

1 KOMENTARZ

  1. Spróbowałam tego Femin Plus i pomogło. Nie dość właśnie, że wróciła mi ochota na igraszki, to pozbyłam się stresu:) Od razu lepiej:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.