Tabletki z zieloną kawą – które wybrać (a także gdzie kupić)?

0
268
views

To bez wątpienia jeden z chętniej wybieranych składników wspomagających odchudzanie. Tak duże zainteresowanie nie dziwi, bo zielona kawa ma właściwości, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy. Z racji popularności postanowiłem przyjrzeć się preparatom w których ten składnik występuje. I wybrać najlepszy:).

Jak działa zielona kawa?

Jeśli do tej pory się nie zetknęliście z tym składnikiem, to kilka istotnych informacji. Najważniejszą informacją jest to czym różni się zielona kawa od czarnej. Bo w zasadzie to ta sama roślina, więc dlaczego pijąc tę ostatnią mielibyśmy nie zrzucić paru kilogramów. Zielona kawa nie zostaje poddana obróbce termicznej.

Co to oznacza? Zachowuje więcej właściwości. Nie zostaje zmieniona struktura nasion i przede wszystkim ilość kwasu chlorogenowego. To właśnie on odpowiada za działanie zielonej kawy. Za jej odchudzające właściwości.

Czego się możemy spodziewać?

Na pewno nie cudu w postaci kilkunastu kilogramów w dwa tygodnie. Nie tędy zresztą droga. Łącząc tabletki z zieloną kawą z paroma zmianami w diecie można spodziewać się przyjemnych dla oka wyników.

Nad zieloną kawą przeprowadzano liczne badania, których wyniki w największym skrócie wskazują, że:

  • Przyspiesza ona metabolizm nawet o 11%
  • Zmniejsza masę ciała do 10% (w ciągu kilkunastu tygodni)
  • Zmniejsza wchłanianie węglowodanów
  • Redukuje tłuszcz wchłaniany z posiłków

Zresztą warto dokładnie przeczytać o tych badań. Można je prześledzić m.in. tutaj, w tym miejscu i jeszcze tu.

Jakie są opinie?

Jest ich w sieci sporo i trochę się trzeba namęczyć, żeby przez nie przebrnąć i wyciągnąć jakieś konkretne wnioski. Od czego jednak macie mnie. Sporo pozytywnych opinii na temat tabletek z zieloną kawą. Zdarzają się też negatywne. Kiedy się im bliżej przyjrzeć, to dotyczą one przede wszystkim preparatów w których stężenie zielonej kawy jest bardzo niskie, a wręcz – w niektórych przypadkach – „niezauważalne”.

Które tabletki wybrać i gdzie je kupić?

I właśnie wspomniane stężenie powinno być jednym z najważniejszych czynników przy wyborze suplementu. Bezpieczeństwo to druga sprawa. Zielona kawa nie posiada skutków ubocznych, chociaż zwyczajowo ostrzegam kobiety w ciąży, by jednak poczekały aż urodzą.

Preparaty z tym składnikiem można kupić przede wszystkim w sieci. Mam tutaj na myśli m.in. Allegro i bezpośrednio ze stron producentów. To drugie rozwiązanie jest bardziej pewne i bezpieczne. Na Allegro tak naprawdę nie wiesz co kupujesz.

Najlepsze tabletki z zieloną kawą – TOP 3.

1. Green Coffee 5K

Preparat z największym stężeniem zielonej kawy. To maksymalna dawka wśród wszystkich produktów. Ma silne działanie odchudzające. Przeszkodą może być cena. Natomiast preparat jest jej warty. Do tego producent (sprawdź jego stronę) co chwilę raczy klientów promocjami:). Bez problemu dostępny w Polsce.

Zalety Green Coffee 5k:
  • Najsilniejszy ekstrakt zielonej kawy
  • Potwierdzona skuteczność
  • Naturalny skład – bezpieczne stosowanie
  • Przyspiesza metabolizm
  • Usuwa tkankę tłuszczową
  • Dodaje energii

NIESPODZIANKA OD PRODUCENTA Green Coffee 5K – 20% RABATU!

2. Green Coffee Bean

Swojego czasu to był popularny preparat, ale raczej za granicą. Zresztą u nas jest w zasadzie niedostępny. Można go zamówić m.in. z USA, ale spodziewajcie się sporych kosztów wysyłki. Preparat ma podobne działanie do Green Coffee 5k, ale z racji dużo niższego stężenia, nie jest ono tak spektakularne.

Uważajcie na podróbki!

3. Green Coffee Bean (producent G-Biotics)

To nie ten sam preparat, chociaż o identycznej nazwie. Inny producent, ale podobne minusy. To znaczy tak, preparat popularny w Stanach Zjednoczonych i stamtąd najprościej go sprowadzić. To niestety podobnie jak w przypadku wyżej łączy się z dużym kosztem. Stężenie składnika też nie jest największą zaletą.

Jak więc z moich małych poszukiwań najlepszy jest Greeen Coffee 5k. Po pierwsze największe stężenie zielonej kawy, a więc i najlepsze działanie. Do tego producent daje gwarancję aż 90 dni (to praktycznie niespotykane). Preparat wspomaga odchudzanie. Do tego zaletą są często występujące promocje.

Jak więc wynika z moich małych poszukiwań najlepszy jest Greeen Coffee 5k. Po pierwsze największe stężenie zielonej, a więc i najlepsze działanie. Do tego producent daje gwarancję aż 90 dni (to praktycznie niespotykane). Preparat wspomaga odchudzanie. Do tego zaletą są często występujące promocje.

GREEN COFFEE 5K OD PRODUCENTA – 20% TANIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.