Odchudzanie po urlopie – to może się udać!

Wystarczy pamiętać o paru – naprawdę prostych – sprawach. Cały proces można zacząć od detoksykacji organizmu o której pisałem ostatnio. Odchudzanie po urlopie pójdzie sprawnie, jeśli będziecie pamiętali o paru sprawach.

Aktywność fizyczna

Latem jest z tym różnie:). Z jednej strony pogoda i okres urlopowy sprzyja. Bieganie, spacery, rower – to takie najprostsze rozwiązania. No ale to przecież urlop, więc głównie leżymy plackiem. Do tego upał itd. Teraz już wymówek nie ma:) Jest ciepło, ale bez przesady i spokojnie możemy zacząć regularny ruch. Za każdym razem powtarzam, że na początku nie musi być on bardzo wymagający. Po prostu zacznijmy się ruszać.

Odchudzanie po urlopie – zdrowy jadłospis

Wakacje często najeżone są żywieniowymi pułapkami. Tłuste jedzenie, fast foody, obowiązkowe gofry z bitą śmietaną itd. Dlatego często po wakacjach wracamy z dodatkowymi kilogramami. Na szczęście odchudzanie po urlopie nie musi być trudne.

Między innymi dlatego, że wciąż mamy dostęp do ogromnej ilości świeżych warzyw, które w zdrowy jadłospisie będą spełniać główną rolę. Zapewnią odpowiednią dawkę witamin i pierwiastków – również tych istotnych przy zrzucaniu kilogramów. I oczywiście błonnik. Wiecie dlaczego ten ostatni jest ważny? Sprawdźcie sobie w tekście o błonniku witalnym:).

Zdrowy jadłospis, które pozwoli odchudzić się po urlopie powinien również zawierać rośliny strączkowe (w rozsądnych ilościach), ryby (również nie przesadzajcie) i drób. Słodkości zastąpicie owocami. Od tych ostatnich uginają się teraz targowe stragany.

Motywacja

Przed wakacjami, jeśli chcemy pozbyć się paru kilogramów, to kierujemy nami zwykle chęć uzyskania sylwetki, którą będzie można się pochwalić na plaży. Zbliżająca się jesień, to raczej czas ciepłych swetrów i opatulenia się w koc. Co więc może motywować? Na ten temat więcej napisałem między innymi w tym tekście. Myślę, że dobrym motywatorem jest zdrowie. Nadmierne kilogramy mogą mieć negatywny wpływ na organizm. Niech więc odchudzanie po urlopie będzie motywowane przede wszystkim zdrowiem:).

Suplementy diety? Dlaczego nie

Oczywiście z rozwagą. Jak wszystko:). Tabletki na odchudzanie powinny być przede wszystkim bezpieczne i wybierane z pewnych źródeł. W żadnym wypadku nie zaglądajcie w podejrzane ogłoszenia, czy aukcje na portalach. Najpewniej będzie nabyć tabletki na odchudzanie od producenta.

Oczywiście tylko te które faktycznie mogą wspomóc walkę z nadmiernymi kilogramami. W tym momencie na scenę wchodzę ja. Cały na biało:). A tak poważniej sporo na temat bezpiecznych i skutecznych tabletek na odchudzanie piszę na moim blogu. W tym tekście przeczytacie o trzech obecnie najchętniej wybieranych rozwiązaniach. Warto też zapoznać się z Probiox Plus – suplementem, który wspomaga odchudzanie i… odporność. A dla niecierpliwych poniżej jedno z najciekawszych nowych rozwiązań.

POZNAJ NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE W 2018 ROZWIĄZANIE WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *