Preparaty na odchudzanie – Green Coffee 5k

Chwilę już nie było nic na temat preparatów wspomagających zrzucanie zbędnych kilogramów. W końcu jednak przyszedł czas na kolejny tekst. Dzisiaj „na warsztat” wziąłem popularny za „Wielką Wodą” Green Coffee 5k.

Co kryje w sobie?

Preparat ten oparty jest właściwie o jeden składnik. To ekstrakt z zielonej kawy. O tej ostatniej w kontekście odchudzania mówi się teraz bardzo dużo. Może zacznę od tego czym jest zielona kawa. To nic innego jak ziarna kakaowca, które nie poddano procesowi palenia. To między innymi powoduje, że ma ona wiele właściwości w których „zwykła” kawa już bogata nie jest.

Jakie działanie ma zielona kawa?

Skupię się na tych, które nas interesują. Zielona kawa ma w sobie kwas chlorogenowy i to on jest odpowiedzialny za poniższe właściwości. Nasz dzisiejszy bohater ma następujące właściwości:

 • Przyspiesza przemianę materii
 • Zmniejsza łaknienie
 • Pozytywnie wpływ na cholesterol
 • Dodaje energii
 • Wspomaga redukcję cellulitu!

Przede wszystkim jednak odchudza. Na potwierdzenie, możecie przeczytać wyniki badań na temat zielonej kawy.  Pytanie brzmi co lepszego jest w preparacie Green Coffee 5k od innych produktów tego typu?

OKAZJA – GREEN COFFEE 5K TANIEJ! – TYLKO U PRODUCENTA

Największa dawka zielonej kawy

To właśnie jest przewaga tego preparatu. Ma on największą dawkę ekstraktu z zielonej kawy na rynku. Oznacza to przede wszystkim skuteczniejsze działanie w porównaniu do innych produktów, które zawierają ten składnik. Tak przy okazji dodam, może kogoś zainteresuje, że zielonej kawie przypisuje się odmładzanie organizmu. Taki tam skutek uboczny przy zrzucaniu nadmiernych kilogramów;).

Wracając do Green Coffee 5k. Skoro ma największą dawkę, a więc wspomniany kwas chlorogenowy działa lepiej. Wspominam o tym dlatego, że spotkałem się z koncepcją, że jest on obecny np. w ziemniakach. Owszem jest, ale kluczem jest jego natężenie. Mówiąc prościej nie da się uzyskać takiego efektu jedząc ziemniaki.

Jakie są opinie na temat Green Coffee 5k?

Jak wspomniałem produkt ten jest popularny w USA, ale nie tylko. Spotkacie się też z nim w Europie. Wiem, że jest dostępny w Hiszpanii, Rumunii i Wielkiej Brytanii. W każdym z tych krajów jest bardzo popularny. Również w Polsce wiele osób skorzystało już z jego właściwości. Większość opinii ma mniej więcej formę:

Od zawsze miałam problem z dodatkowymi kilogramami i mówiąc szczerze nie wierzyłem, że takie małe tabletki mogą coś zdziałać. Minęły zaledwie 3 tygodnie a ja już widzę spadek na wadze (5,5 kg mniej !). Do tego z każdym dniem mam więcej energii, czuję się zdecydowanie lepiej (…)” czyli zdecydowanie na plus

Co do stosowania Green Coffee 5k to jest to banalne. Łykacie kapsułkę, popijacie wodą i gotowe. Kuracja trwa zwykle od 6 do 12 tygodni.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

2 komentarze do “Preparaty na odchudzanie – Green Coffee 5k

 • 26 maja 2016 o 13:56
  Bezpośredni odnośnik

  Polecam jak najbardziej. Spróbowałam go 4 miesiące temu. Sporo naczytałam się na temat zielonej kawy i jej właściwości. Początkowo stosowałam „zwykły” preparat. Ale nie dawał żadnych efektów. Potem dowiedziałam się, że kluczem jest stężenie zielonej kawy. W Green Coffee 5k jest największe. Efekty? Po dwóch miesiącach stosowania 5kg mniej. I nie rośnie!;))

  Odpowiedz
 • 29 września 2016 o 09:43
  Bezpośredni odnośnik

  U mnie jeszcze lepiej:) W dwa miesiące zrzuciłam 12 kg, ale faktem, że też trochę ćwiczyłam:))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *