Berrator – czy to dobre rozwiązanie na odchudzanie?

To preparat, który w sieci „zaistniał” na dobre kilka miesięcy temu. Można spotkać różne opinie na jego temat, śledząc chociażby fora internetowe. Co warto wiedzieć o tym suplemencie i przede wszystkim, czy jest to dobre rozwiązanie na odchudzanie?

Co Berrator ma w środku?

Zacznę od tego, że jest to „klasyczny” spalacz tłuszczu. Producent zapewnia o ogromnych możliwościach tego preparatu. A ilość kilogramów jaką mam stracić używając go, robi wrażenie. Kiedy jednak przyjrzymy składowi tego suplementu początkowa euforia mocno „opada”.

Owszem, produkt ten zawiera tak dobrze znane i stosowane składniki jak piperyna i kapsaicyna. Pierwszy z nich przebojem wdarł się się przede wszystkim na rynek amerykański. To składnik występujący w czarnym pieprzu. Ma dwie główne umiejętności.

Piperyna:

♦ blokowanie tworzenia się komórek tłuszczowych

♦ obniżenie poziomu tłuszczu.

Drugi składnik, a więc kapsaicyna to typowy termogenik. Dzięki niemu mamy podkręcić metabolizm. W Berrator znajduje się też inne składniki. To między innymi Yerba Mate, cynk, chrom, wierzba biała. Jest ich tak naprawdę kilkanaście. Robi więc wrażenie, a jak z działaniem?

Czy Berrator działa?

Problem z tym suplementem polega na tym, że stężenie składników w nim zawartych jest zdecydowanie za małe. I to nie pozwala im rozwinąć skrzydeł. Same składniki (głównie dwa opisane) mają opisywane właściwości i mogą pomóc. Niestety przy tak niskim stężeniu efekty będą mizerne. I to dotyczy w zasadzie każdego składnika, który się tutaj znajduje. Zamiast obiecanych kilkudziesięciu kilogramów, spodziewajcie się kilku. I to przy założeniu, że bardzo mocno ograniczycie jedzenie.

Sam preparat jest łatwy w stosowaniu (to oczywiście zaleta). Wystarczy pamiętać o jednej kapsułce dziennie. Najlepiej rano. Cena z kolei – zważywszy na wątpliwe efekty – jest wysoka.

Lepiej wybrać inne rozwiązanie

Jedną z możliwości jest Green Barley Plus. Preparat oparty o dwa składniki. To zielony jęczmień i garcinia cambogia. Same z siebie gwarantują sukces, a do tego mają odpowiednio wysokie stężenie.

Jak działa ten preparat?

♦ Po pierwsze faktycznie spala tkankę tłuszczową

♦ Po drugie wspomaga walkę z cellulitem (to rzadkość w przypadku preparatów odchudzających)

♦ Po trzecie oczyszcza organizm z toksyn.

Jest to tańsze rozwiązanie od Berratora, a dodatkowo można jeszcze zaoszczędzić:). Więcej o samym produkcie możecie poczytać na: Greenbarleyplus.pl

GREEN BARLEY PLUS – 20% TANIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *