Triapidix300 – czy ten suplement działa?

To kolejny już tekst na temat preparatów, które można wykorzystać w czasie odchudzania. Triapidix300 (też nazwa…) wskazywany jest jako skuteczne rozwiązanie. Jak jest w rzeczywistości?

Triapidix300 – skład produktu

To oczywiście najważniejsza kwestia. Wystarczy rzut oka na etykietę i już wiem jak działa (i czy w ogóle) ten preparat. Zawsze powtarzam, że najważniejsze w tego typu produktach są trzy rzeczy. Bezpieczeństwo stosowania, dobór składników i ich stężenie. Skupię się na razie na dwóch ostatnich w kontekście Triapidix300.

Preparat ten zawiera ekstrakt z guarany i pieprzu. I akurat to składniki, które faktycznie wspomagają odchudzanie. Na przykład piperyna („wyciągana” z czarnego pieprzu) jest jednym z bardziej popularnych składników. W tym preparacie jest jeszcze tyrozyna (to aminokwas) i ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. Zaletą jest więc naturalny skład.

Jak ma działać Triapidix300?

Strona producenta podaje następujące właściwości preparatu:

– Przyspieszenie metabolizmu

– Redukcja apetytu

– Spalanie tłuszczu

Polecam sprawdzić post na temat tabletek Kaplanex

Efekty jakie mamy osiągnąć są wręcz oszałamiające. „Opinie” które się znajdują mówią nawet o 6 kg po dwóch tygodniach. I niby fajne, tylko że pozbycie się takiej ilości kilogramów w 14 dni jest niebezpieczne dla zdrowia. Odrębną kwestię stanowi dość ubogi skład jak na cenę produktu. Nie wiadomo też jakie jest stężenie poszczególnych składników. Brak informacji na ten temat. A to jak wspominałem niezwykle ważna sprawa.

Alternatywą może być Silvets

Dlaczego zestawiam go z tym preparatem? W obu występuje wyciąg z guarany i piperyny. Tylko, że po pierwsze w przypadku preparatu Silvets (zapoznaj się z nim na stronie producenta) wiadomo ile jest tych składników. To bardzo ważna sprawa. Poniżej prezentuję tę informację.

Po drugie Silvets jest zdecydowanie bardziej bogatszy w składniki a przez to działa kompleksowo i to nie tylko odchudzając. Oprócz wymienionych wyżej mamy tutaj jeszcze m.in. wyciągi z jagody acai, zielonej herbaty i pieprzu cayenne. A to nie wszystko.

W jaki sposób działa Silvets?

Przyspiesza metabolizm

Zmniejsza apetyt i ogranicza chęć podjadania

Ogranicza magazynowanie tłuszczu

Dodaje energii (ta jest bardzo ważna w procesie odchudzania)

Cenowo oba preparaty są podobne. Silvets jest nieco droższy, ale posiada dużo bardziej bogaty skład. Dodatkowo producent preparatu przygotował niespodziankę:).

ZAMÓW SILVETS – ZAPŁAĆ 20% MNIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *