Czy da się szybko odchudzić?

To chyba jedno z częściej zadawanych pytań na jakie natykam się na różnego rodzaju stronach i forach internetowych. Spróbujmy więc się z nim zmierzyć. Czy da się szybko odchudzić? Zapraszam:)

Szybkie odchudzanie to radykalne odchudzanie?

To z kolei zwykle pierwszy pomysł jak zwykle się pojawia. Najprościej i najszybciej pozbyć się kilogramów przestając jeść, lub ograniczyć jadłospis do minimum. O tym, że jest to głupi pomysł chyba nikogo tutaj nie muszę przekonywać.

Wszelkie rodzaju diety w stylu kopenhaskiej czy jadłospis do 1000 kcal to prawie pewny efekt. Naprawdę – stracisz parę kilogramów (inna sprawa, czego Twój organizm się pozbywa). I nawet pociesz się tym. Ale niedługo. Bo efekt jo- jo masz jak w banku. Dodatkowo, im częściej radykalnie się odchudzasz, tym gorzej znosi to Twój organizm.

Dziwne diety – sposób na zbędne kilogramy?

Pojawiają się one co jakiś czas. Zwykle stają się hitami… i bardzo szybko odchudzą w niebyt. W momencie gdy okazuje się, że nie są cudownym rozwiązaniem. Swojego czasu miałem okazję zapoznać się z następującym sposobem:

1 dzień – 1 kg jabłek

2 dzień – 1 kg ziemniaków ugotowanych w mundurkach

3 dzień – Dwie torebki ryżu ugotowanego na sypko

4 dzień – 1 l. kefiru

5 dzień – 1l. soku z czarnych porzeczek

Dzięki takiemu menu (chociaż ustalmy nie poszalejesz z jedzeniem 😉 ) masz zrzucić 5 kilogramów w 5 dni. Cóż. Może spuszczę na ten sposób zasłonę milczenia. A, dodam tylko – dla tych, którzy jednak spróbują – można w czasie tych 5 dni pić wodę, herbatę i kawę. Bez cukru.

Szybkie odchudzanie

Szybkie odchudzanie – racjonalne rozwiązania

Dlaczego nie spróbować stworzyć zdrowego jadłospisu? Pozbądź się z niego tego co wiesz, że powoduje tycie. Doskonale zdajesz sobie z tego sprawę co to jest:). Wylatuje tłuste mięso. Fast food? Ewentualnie gdy masz Cheat Day. I to też w niewielkich ilościach. To wbrew pozorom nie jest głupi pomysł. Słodycze też wypadają. Generalnie unikaj produktów wysoko przetworzonych. Postaw na węglowodany złożone, białko (np. nabiał, ale też drób i ryby) i tłuszcze. Te ostatnie znajdziesz chociażby w oliwie, oleju rzepakowych, migdałach i awokado. Oczywiście dobrym źródłem są też wspomniane ryby. Tak naprawdę wystarczą niewielkie zmiany w jadłospisie.

Do tego aktywność fizyczna. Tak wiem, teraz się nie chce. Taka pogoda:) Ale przydałoby się. Wybór aktywności pozostawiam Tobie. Podejdź jednak do tego z rozsądkiem. Doskonale wiesz jak u Ciebie z kondycją i możliwościami.

Jeśli efekty mają przyjść naprawdę szybko, warto rozważyć wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej skutecznym preparatem. Najlepszy obecnie na rynku jest African Mango. Popularny za Wielką Wodą, coraz chętniej stosowany i u nas.

Najważniejsze cechy African Mango:
 • Ogranicza apetyt i obniża poziom tzw. złego cholesterolu
 • W pełni bezpieczny, nie wywołuje skutków ubocznych
 • Wyciąg z pestek afrykańskiego Mango skutecznie spala tkankę tłuszczową
 • Preparat wspomaga przemianę materii
 • Brak efektu jo-jo

Tylko teraz niezwykła okazja. African Mango u producenta 20% taniej!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Jeden komentarz do “Czy da się szybko odchudzić?

 • 12 listopada 2016 o 11:05
  Bezpośredni odnośnik

  Na African Mango trafiłam jakiś pół roku temu. I przyznam z perspektywy czasu, że to był strzał w 10:)) Zrzuciłam w dwa miesiące, ponad 11 kilogramów. I nie wróciły:))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *