Slimonux – preparat na odchudzanie. Skład, działanie, opinie

0
91
views

Aż dziw, że do tej pory jeszcze nie pojawił się na moim blogu tekst na temat tego suplementu. Patrząc po tym w jaki sposób jest nachalnie reklamowany w sieci już dawno powinien powstawać. Bo akurat przyglądam się mu od dłuższego czasu. I zebrałem dla Was informacje na jego temat.

Slimonux – co ma w sobie?

To pierwsza rzecz, która mnie uderzyła w przypadku tego preparatu. Nazwy składników wielką czcionką podane są po łacinie. Brzmi poważniej i tajemniczo. Okazuje się jednak, że nie mam tutaj żadnych czarów. W składzie między innymi guarana, zielona herbata, l-karnityna i wyciąg z czarnego pieprzu.

Jest on jak widać naturalny. I za to duży plus. Jak wiadomo jestem zwolennikiem takich rozwiązań. Co nie zmienia tego, że warto zachować bezpieczeństwo. W żadnym wypadku nie należy stosować Slimonux w czasie ciąży i karmienia. Zresztą ustalmy – to okres w którym trzeba unikać jakichkolwiek rozwiązań tego typu. Na pozbycie się kilogramów przyjdzie czas później.

Slimonux – opinie i działanie

Te pierwsze dość trudno wyłowić z zalewu wręcz spamu dotyczącego tego preparatu. Na niektórych forach internetowych nachalność z jaką wpisywane są „opinie” (czasem różniące się jedynie imieniem osoby) jest nie do zniesienia.

Odsiewając ziarno od plew można powiedzieć, że preparat ten wykazuje pewne działanie, ale dalekie od oczekiwanego. Czasem jest to 2 kilogramy, zdarza się też więcej. Mowa tutaj o okresie co najmniej 2 miesięcy. Sporo w tej kwestii robią też czynniki indywidualne. Trochę grymaszę (i nie tylko ja jak poszukałem) na skład i ilość składników. Bez większego problemu można znaleźć preparaty z podobnej półki cenowej o bogatszym wnętrzu i lepszym działaniu:).

Silvets – skuteczniejsza alternatywa dla Slimonux

To preparat o bogatym składzie, który ma dość istotną zaletę. Składniki są dobrane tak, że wzajemnie uzupełniają swoje działanie i wzmacniają je.

Preparat Silvets to między innymi:

Jagody Acai – na pewno o nich słyszeliście, to jeden z najpopularniejszych odchudzających składników

Pieprz Cayenne – ma ogromny wpływ na metabolizm (tzw. spoczynkowy)

L- karnityna – to energia potrzebna przy odchudzaniu, ale też szybsze spalanie kalorii

Piperyna – Turbo przyśpieszenie metabolizm:)

Z pełnym składem można się zapoznać na stronie producenta. I polecam go przestudiować:).

Co zyskujesz wybierając Silvets?

4-5 kg mniej bez żadnego wysiłku

Poskromiony apetyt (czyli jecie mniej

⇒ Sporo dodatkowej energii, przydatnej chociażby przy aktywności

⇒ Szybsza przemiana materii

 Zmniejszenie magazynowania tłuszczu.

Producent przygotował również mała niespodziankę. Radzę się jednak spieszyć, bo wiem, że z racji ogromnego popytu, zapasy są na wyczerpaniu.

ZAMAWIAJĄC 3 OPAKOWANIA SILVETS – PŁACISZ TYLKO ZA 2!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.