Od czego zacząć odchudzanie po urlopie?

Lato – niestety – dobiega powoli końca. Urlopy w większości przypadków się pokończyły. Zostały – wciąż świeże wspomnienia – i widoczne efekty zabawy i dość frywolnego podejścia do jedzenia. Czyli parę kilogramów więcej. Jak zacząć odchudzanie po urlopie?

Czy faktycznie tego potrzebuję?

To pierwsze pytanie na które powinniście sobie odpowiedzieć. Po urlopie – nawet dłuższym – nie przybywa zbyt dużo kilogramów. Na upartego będziecie mogli je przykryć swetrami. Tylko, że w odchudzaniu po urlopie nie o to chodzi.

Bardziej skupimy się – przynajmniej na początku – na pozbyciu się nadmiaru toksyn z organizmu. Kolejnym krokiem będzie jadłospis z jednej strony zdrowy, a drugiej pozwalający pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej jaka pojawiła się po wakacyjnych szaleństwach. Lub jeśli dobrze przeprowadzicie usuwanie szkodliwych substancji i stracicie parę kilo, będzie to menu utrzymujący nową wagę:).

Dlaczego w ogóle macie się martwić toksynami? Cóż, potrafią one narobić sporo złego w organizmie. Zainteresowanych odsyłam do tego mojego tekstu w którym o tym pisałem. Dla niecierpliwych mała ściągawka.

Nadmiar toksyn to:

  • Osłabiona odporność (jesienią to poważny problem)
  • Problem z funkcjonowaniem układu pokarmowego (może się skończyć tyciem).
  • Problemy z samopoczuciem
  • Nadmierne wypadanie włosów, szybsze starzenie się skóry

To jedynie kilka objawów. Ale nawet tylko one potrafią dość mocno utrudnić nam codzienne funkcjonowanie, a przede wszystkim prawidłową pracę organizmu.

Odchudzanie po urlopie – na początek detoks

Poświęciłem temu oddzielny tekst na początku zeszłego miesiąca. I do niego odsyłam, tutaj chciałbym skupić się na preparatach wspomagających detoksykację organizmu. W zasadzie można ich używać cały rok. Te najlepsze wspierają po prostu prawidłowe działanie organizmu. Dodatkowo pozwalają też pozbyć się tych paru kilo za dużo. Co po urlopie będzie jak znalazł:).

Jednym z najchętniej wybieranych preparatów wspomagających detoksykację organizmu jest Probiox Plus. Po pierwsze zapoznajcie z moją recenzją tego rozwiązania. Po drugie producent Probiox Plus specjalnie dla moich czytelniczek i czytelników przygotował super ofertę. Nie będzie ona wieczna, więc warto szybko skorzystać:). Wystarczy kliknąć w baner poniżej:).

OFERTA SPECJALNA – TYLKO TERAZ PROBIOX PLUS 20% TANIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *