Tak lepiej się nie odchudzać! 4 naprawdę niebezpiecznie sposoby

Wiem, że kuszą one zapowiadanymi efektami, ale koszt jest niewspółmiernie wysoki. Mimo tego, że wciąż się o tym mówi, to i tak ciągle znajdują się amatorzy takiej niebezpiecznej walki z kilogramami. Przed Wami 5 sposobów na które naprawdę nie warto tracić czasu.

Co znajdziecie w tekście:

Dieta tasiemcowa

Jeśli ktoś faktycznie decyduje na taki sposób, to chyba nie do końca jest z nim „dobrze”. Dieta jest prosta. Połykamy pigułkę z tasiemcem. Ten potem rozwija się w naszym organizmie. A my chudniemy. Abstrahując już od tego, że dobrowolnie godzimy się na to, aby ten pasożyt znalazł się w organizmie, to jest to sposób niebezpieczny. Tasiemiec tak naprawdę „zabiera” nam składniki odżywcze. I bardzo szybko to odczujemy. A spadek kilogramów to można powiedzieć objaw chorobowy. Unikać jak ognia!

Clenbuterol

To właściwie lek, który wykorzystywano do leczenia astmy oskrzelowej. Czas przeszły bo wycofano go ze względu na szkodliwe skutki uboczne. Jest natomiast wykorzystywany do pozbywania się tkanki tłuszczowej. Na własne jednak ryzyko. Przyczynia się on między innymi do zwiększenia termogenezy organizmu (większe wydatkowanie energii, przyspieszenie metabolizmu). Szybciej spala się tkanka tłuszczowa. Ale koszt jest ogromny. To chociażby bóle w klatce, przyspieszone ciśnienie, nudności i wymioty. A to nie wszystko.

Sibutramina

Ten związek chemiczny spotkacie pod różnymi nazwami. Jego zadaniem jest hamowanie łaknienia. Ma sporo działań niepożądanych. W związku z tym wycofano go ze sprzedaży. Wciąż jednak w internecie można go kupić. Do czego oczywiście nie namawiam. A wręcz odradzam. Wspomniane skutki uboczne to między innymi bezsenność, zaparcia, kołatanie serca, zaburzenia smaku i zwiększona potliwość. Dietę można wspomagać w sposób bezpieczny. Pozbawiony skutków ubocznych. Rozwiązaniem godnym uwagi jest całkowicie naturalny Green Barley Plus (sprawdźcie koniecznie moją recenzję i stronę producenta http://greenbarleyplus.pl/).

Dieta hCG

Wstrzykujemy sobie hormon pochodzący z ludzkiego łożyska i chudniemy. Nie żartuję. Znaczy w tej pierwszej kwestii. Próżno szukać przekonujących dowód na to, że taki zastrzyk będzie pomocny. Przyjmowany jest on 20 dni. Tyle trwa dieta. I owszem możemy się pozbyć kilogramów, ale głównie dzięki temu, że w tym czasie jadłospis jest głodowy. Sporo poniżej 1000 kcal. Nasz organizm w pewnym momencie się zbuntuje i będziemy mieli problem. A kilogramy bardzo szybko powrócą.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

pawel

Tematyką zdrowego odżywiania i odchudzania zajmuję się od lat. Sam kiedyś byłem małym (ponoć pociesznym) grubaskiem ale przyszedł czas na zmiany:). Mi się udało, Tobie też może:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *