Skuteczne odchudzanie jest możliwe w domu!

0
140
views
Zestaw do ćwiczeń w domu

I nie potrzebujesz do tego – nierzadko drogich – wizyt u specjalistów. Zapisywania się do najmodniejszego klubu fitness. Z ogromną ilością sprzętu, klubową kartą i… drogim abonamentem. Odchudzisz się w domu.

Co oczywiście nie oznacza, że masz nie korzystać z uroków obecnej pogody:). W miarę możliwości jak najwięcej spaceruj. Postaw na bieganie, albo rower.

Zajrzyj do kuchni

I krytycznym wzrokiem przyjrzyj się temu co w niej znajdziesz. Często nie zdajemy sobie sprawy jak dużo niezdrowych rzeczy, które przy okazji obrastają nas w tkankę tłuszczową, w niej mamy. Z Twojego menu muszą wylecieć między innymi produkty wysoko przetworzone. Do ich zalet zalicza się to, że w zasadzie mamy gotowe jedzenie, a więc oszczędność czasu. I nie mam tutaj na myśli tylko „zupek w pięć minut”.

Oczywiście wyrzucasz też tłuste mięsa. A przynajmniej bardzo znacząco ograniczasz ich ilość na rzecz drobiu i ryb. Te ostatnie też są tłuste, ale w tym dobrym i przydatnym na diecie „znaczeniu”. Natomiast też z ilością ryb w ciągu tygodnia nie należy przesadzać. A i sprawdź sobie koniecznie tekst „Tłuszcz w diecie odchudzającej o tych produktach pamiętaj”.

Do tego sporo warzyw i owoców (tutaj zwróć uwagę na Indeks glikemiczny). Nie zapominaj o węglowodanach złożonych. Jedz regularnie i w niewielkich ilościach. I bazę do odchudzania już masz.

Włącz produkty wspomagające zrzucanie kilogramów

Jest ich sporo, więc masz w czym wybierać. To między innymi migdały i orzechy (w rozsądnych ilościach), rośliny strączkowe, produkty zawierające witaminę C. To tylko przykłady, bo znajdziesz ich wiele więcej. Jako, że idzie nasza ulubiona pora roku (również w kontekście wyboru warzyw i owoców) sprawdź sobie tekst „4 letnie produkty wspomagające odchudzanie”.

Ćwicz w domu

Owszem nie będziesz miał dostępu do trenera, który Cie poprowadzi za rączkę, ale – przy zachowaniu pewnych zasad bezpieczeństwa – możesz wspomóc proces odchudzania. Zresztą obecnie w sieci jest mnóstwo filmów na których pokazywane są konkretne ćwiczenia. Wraz z ostrzeżeniami i radami jak je wykonywać. Zacznij od czegoś co dostosowane będzie do Twoich możliwości i kondycji. Poniżej masz 10 minutowy zestaw ćwiczeń z którym pewnie sobie poradzisz.

Skuteczne odchudzanie – może mała pomoc?

Taka z której skorzystasz w domowym zaciszu:). Dzięki pewnym preparatów wspomagającym odchudzanie możesz szybko osiągnąć wymarzony efekt. Takich rozwiązań na rynku jest sporo i możesz się pogubić. Dlatego przygotowałem zestaw tych najlepszych (zarówno pod względem składu, skuteczności jak i popularności) i dzielę się nim zupełnie za darmo:)

KONIECZNIE SPRAWDŹ TOPOWE ROZWIĄZANIA WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.