Zielony jęczmień – najskuteczniejszy sposób na odchudzanie?

0
403
views
Zielony jęczmień

Te dwa słowa rozpalają od pewnego czasu serca i umysły osób, które walczą ze zbędnymi kilogramami. Zielony jęczmień przebojem – że pozwolę sobie na taki kolokwializm -wdarł się na rynek. Skąd taka popularność?

Przede wszystkim skład!

Nie dziwcie się wykrzyknikowi:). Kiedy zapoznacie się z tym kryje w sobie zielony jęczmień, sami zrozumiecie. Przede wszystkim – z punktu widzenia odchudzania – najważniejsza informacja to naprawdę duża ilość błonnika jaka się w nim znajduje. Młody zielony jęczmień to również bogactwo witamin i pierwiastków.

Z tej drugiej grupy warto wymienić potas, sód, mangan i magnez. Jeśli chodzi o witaminy to na pewno godne uwagi są C, E i grupa B. To oczywiście nie wszystkie składniki ale w dużej mierze odpowiedzialne za ogromne umiejętności zielonego jęczmienia.

Poznaj jego właściwości

Poleca się go między innymi osobom zmagającym się z trądzikiem. Ma działanie opóźniające starzenie. Zielony jęczmień to też właściwości przeciwzapalne. Ma on pozytywny wpływ na skórę. Nas tutaj najbardziej interesuje oczywiście w jaki sposób pomoże w odchudzaniu. Po pierwsze wspomaga oczyszczanie organizmu. To nie dość , że poprawi jego działanie, to jeszcze pomoże przy zrzucaniu kilogramów.

Po drugie zielony jęczmień ma wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki zawartości błonnika ( i to dwóch rodzajów) zapewnia uczucie sytości po mniejszej ilości jedzenia, a do tego usprawnia perystaltykę jelit. To pomaga przy odchudzaniu.

Co wybrać proszek czy kapsułki?

Tutaj kwestia rozbija się przede wszystkim o cenę, ale i proces pozyskiwania cennych składników. Istotna jest również siła ekstraktu. Cena proszku jest bardzo zróżnicowana, ale może dochodzić nawet do 200 złotych za około 300 gram. Rozpuszcza się w wodzie i – co oczywiste – pije.

Tańsze i bardziej wydajne mogą okazać się kapsułki. Oczywiście nie wszystkie. Poszperałem trochę i stwierdzam, że w tym momencie optymalnym rozwiązaniem jest Green Barley Plus. Zawiera w sobie nie tylko nie zielony jęczmień, ale i garcinia cambogia – kolejny składnik wspomagający odchudzanie. Cena jest bardzo przystępna w porównaniu do tego typu preparatów. No i mamy dwa składniki zamiast jednego. Podwójne działanie.

Green Barley:

  • Odchudza (nawet do 12 kg w 2 miesiące)
  • Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
  • Pozytywnie wpływa na skórę
  • Wspomaga walkę z cellulitem.

Więcej możecie poczytać o nim na stronie producenta.

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA GREEN BARLEY PLUS – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.