Rośliny wspomagające odchudzanie cz. 3

0
48
views
Piperyna

W tym miejscu przeczytacie pierwszą częścią tej listy. Koniecznie zapoznajcie się też z drugą odsłoną roślin wspomagających odchudzanie. A dzisiaj ostatnia w najbliższym czasie część.

Mięta pieprzowa

Nie jest to gigant jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania. Ale warto na tę roślinę zwrócić uwagę. Znana przede wszystkim z niesienia pomocy, kiedy się przejmiemy i pojawią się problemy z trawieniem. W jaki sposób mięta pieprzowa wpływa na odchudzanie? Zwiększa wydzielanie soków żołądkowych. Wspomaga proces trawienia. Ma też pozytywny wpływ na pracę wątroby. A to również istotne w przypadku detoksykacji organizmu. Mięta pieprzowa ma również pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy.

Babka płesznik

Ją z kolei zalicza się do grupy popularnym roślin wspomagających odchudzanie. Często występuje razem z babką jajowatą. Skupmy się jednak na tej pierwszej roślinie. Zwykle zestawia się ją – jeśli chodzi o właściwości – ze siemieniem lnianym. Jest ona źródłem dobrym źródłem błonnika (koniecznie przeczytajcie dlaczego go potrzebujecie na diecie!). Wspomaga pracę jelit. Reguluje ona również poziom glukozy, co jesgt ważne dla osób z cukrzycą typu 2. Poleca się ją w przypadku zaparć.

Szałwia lekarska

Wyliczanie jej wszystkich umiejętności zajęłoby trochę czasu i miejsca, więc skupimy się głównie na tych dzięki którym zaliczamy ją do roślin wspomagających odchudzanie. Po pierwsze zwiększa ona wydzielanie soków żołądkowych. Po drugie reguluje pracę jelit. Szałwia lekarska bardzo często jest polecana w przypadku nieżytu żołądka. Dodam, już odchodząc od walki z kilogramami, że roślina ta wykazuje działanie antyseptyczne i ściągające. Dlatego przyda się przy ranach i owrzodzeniach.

Czarny pieprz

Preparaty zawierające ekstrakt z tej rośliny to hit tego sezonu. Piperyna (najważniejszy z naszego punktu widzenia składnik czarnego pieprzu) przede wszystkim skutecznie przyspiesza metabolizm i poprawia trawienie. Ma również duży wpływ na detoksykację organizmu. Piperyna działa wielotorowo. Dlatego zalicza się ją do najskuteczniejszych roślin wspomagających odchudzanie. Bardzo ważne w kontekście wyboru preparatu z nią jest po pierwsze to jak silny jest ekstrakt z piperyny. Po drugie jakie składniki jeszcze są w tym produkcie. Obecnie najchętniej wybieranym preparatem na odchudzanie z piperyną jest Piperinox. Koniecznie zapoznajcie się z moją recenzją. Producent przygotował specjalnie dla moich czytelniczek i czytelników niespodziankę!:) Miesiąc kuracji za darmo:)

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PIPERINOX – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.