Rośliny wspomagające odchudzanie cz. 2

0
45
views
Skrzyp polny

Z pierwszej części możecie dowiedzieć się między innymi skąd wynika tak duża popularność zielonego jęczmienia wśród osób zmagających się z nadmiernymi kilogramami. Przed Wami kolejne rośliny wspomagające odchudzanie.

Skrzyp polny

Oczywiście bardziej znany jest ze swoich umiejętności „naprawczych” włosów. To dzięki zawartości ogromnych ilości krzemionki. Z tego samego powodu pozytywnie wpływa również na stan skóry. Dlaczego skrzyp polny zalicza się do roślin wspomagających odchudzanie? Z tego samego powodu:). Krzemionka bardzo skutecznie oczyszcza organizm z toksyn. A czasem bez detoksykacji zrzucanie kilogramów może być niemożliwe.

Kruszyna pospolita

Nie jest to może najczęściej wymieniana z roślin wspomagających odchudzanie, ale warto się nią zainteresować. Po pierwsze dlatego, że bardzo skutecznie pozwala pozbyć się zaparć. Kruszynę pospolitą poleca się również w przypadku zaburzeń trawienia. Te ostatnie – jak wiadomo – mocno utrudniają skuteczne odchudzanie.

Lubczyk ogrodowy

Tak dokładnie, to roślina, która nadaje specyficznego smaku popularnej kiedyś (teraz jakby mniej, mimo wszechobecnych reklam) przyprawie maggi. Dlaczego lubczyk jest w grupie roślin wspomagających odchudzanie? Po pierwsze bardzo skutecznie detoksykuje organizm. Po drugie lubczyk ogrodowy usprawnia pracę jelit. Co ma ogromne znaczenie przy odchudzaniu. A tak przy okazji dodam, że roślina ta przyda się w przypadku problemów ze wzdęciami.

Garcynia Kambodżańska

Czas na nieco egzotyki:). To jedna ze skuteczniejszych roślin wspomagających odchudzanie. To dzięki zawartym w niej składników. Ze szczególnym uwzględnieniem kwasu hydroksycytrynowego. Po pierwsze ogranicza on apetyt (koniec z podjadaniem!). Po drugie zmniejsza zbieranie się tkanki tłuszczowej, jednocześnie stymuluje organizm do spalania tej, którą nagromadziliśmy sobie przez zaniedbania w diecie. Ekstrakt z Garcynii jest popularnym składnikiem preparatów na odchudzanie. Warto – jeśli się na nie zdecydujecie – zwrócić uwagę na stężenie. Od niego w dużym stopniu zależy efektywność działania. Klikając w poniższy baner poznacie preparat o największym stężeniu Garcynii:).

SPRAWDŹ GARCINIA CAMBOGIA ACTIVES – PREPARAT NA ODCHUDZANIE!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.