Letnie pułapki na diecie – jak ich uniknąć?

0
90
views
Drink na plaży

Urlop to piękny czas. Słońca, plaża, woda (lub jak ktoś woli góry), zabawa, drinki i jedzenie. Aż można się zapomnieć. I tak też zwykle bywa. Wracamy po urlopie, wchodzimy na wagę, a tu parę kilo więcej. Jak do tego nie dopuścić?

Zacznę od tego, że doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że poniższe porady mogą przegrać z urlopowym zapomnieniem:). I na to niestety jest tylko jeden sposób. Musicie się pilnować. To Wy jesteście tym najważniejszym „elementem” operacji „Jak nie przytyć na urlopie”.

Alkohol Twój wróg!

To bardzo często przez niego wpadamy w letnie pułapki będąc na diecie. I jeśli chcemy ich uniknąć, to właśnie od pilnowania ilości wypijanych drinków powinniśmy zacząć. Sprawa jest bardzo prosta. Nadmiar alkoholu to bardzo często gastrofaza. A na niej dietetycznie nie jadamy:).

Grill – owszem, ale nie za często

Sezon na niego trwa w najlepsze. I jeśli macie ochotę, to nie widzę problemu, że zaprosić znajomych i zrobić grilla. I wcale nie trzeba szukać jakiś dietetycznych przepisów. Zwykle zresztą odbierają one radość z grillowania:). Raz na jakiś czas – nawet na diecie – można. Taki Cheat Day. Po prostu nie za często. I to w zasadzie jest podstawowa rada dla osób, które chcą uniknąć letnich pułapek, będąc na diecie. Wszystko z umiarem.

Po deptaku z zamkniętymi oczami

Nieważne Sopot, Warszawa, czy Zakopane. Wszędzie w najbardziej turystycznych miejscach tych miast czekają na Was pułapki. Ciastka, lody, gofry i inne cuda na kiju. I znowu obowiązuje zasada. Skusicie się na nie raz – nic się strasznego nie stanie. Jeśli jednak macie słabą „silną wolę”, to chodzenie po takim miejscu z zamkniętymi oczami może okazać się najlepszym rozwiązaniem. I oczywiście z przytłumionym zmysłem węchu:).

Trzymaj formę latem!

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby będąc na urlopie, jednocześnie się odchudzać. Trzeba będzie oczywiście zwrócić uwagę na to co jecie. Na szczęście latem jest zdecydowanie prościej. Multum warzyw i owoców, które pomogą pozbyć się paru kilogramów. Chociażby fasolka szparagowa o której pisałem jakiś czas temu.

Dodatkowo wymarzoną wagę w czasie lata pomogą uzyskać, a potem otrzymać preparaty wspomagające odchudzanie. Oczywiście wybór powinien paść na te najlepsze. Latem takie rozwiązania zyskuje na popularności. Bo ułatwiają i upraszczają (w zasadzie jedynie trzeba pamiętać o regularności stosowania) odchudzanie. 3 obecnie najchętniej wybierane preparaty na odchudzanie opisałem w tym tekście. Dla niecierpliwych poniżej ten najlepszy.

POZNAJ SKUTECZNE ROZWIĄZANIE NA ODCHUDZANIE!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.