Letnie odchudzanie – owoce

0
44
views
Czarna porzeczka

To kolejny już tekst opisujący możliwości dotyczące jadłospisu w tym okresie. Na co warto zwrócić uwagę? Jakie letnie produkty przyniosą nam najwięcej korzyści? I nie chodzi o tylko mniejszą liczbę kilogramów.

Jeśli jesteście ciekawi jakie właściwości ma – wciąż dostępny – bób, to zapraszam do przeczytania tekstu na jego temat. W tym miejscu z kolei parę słów na temat żółtej fasolki szparagowej. A teraz nie przedłużając – czas na letnie odchudzanie z owocami.

Agrest

Jeden z moich faworytów. Przede wszystkim ze względu na smak. Agrest to jeden z tych owoców, które pozwolą odkwasić organizm. Dzięki temu pozbycie się z niego toksyn będzie łatwiejsze. W momencie gdy problem jest poważny (lub jest bardzo nasilony) warto jednak rozważyć profesjonalne rozwiązanie.

SPRAWDŹ NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE ROZWIĄZANIE NA DETOKS ORGANIZMU

Agrest dodatkowo wspomaga pracę układu naczyniowego. Może stać się elementem jadłospisu chroniącego nas przed anemią.

Czarna porzeczka

Jeszcze gdzieniegdzie można ją kupić. I warto to zrobić. Czarna porzeczka to jeden z tych owoców, który skutecznie wspomaga letnie odchudzanie. To między innymi dzięki obecności sporej ilości witaminy C. Dlaczego to tak ważny składnik możecie sobie przeczytać w tym miejscu. Czarna porzeczka posiada również pewne właściwości zdrowotne. Jest między innymi polecana przy reumatyzmie. Pomaga przy niedokrwistości. Można ją umieścić w jadłospisie wspomagającym usuwanie toksyn z organizmu.

Wiśnie

Nie lubię, ale nie można im odmówić właściwości. Wspomagają one między innymi leczenie problemów związanych z pęcherzem moczowym. Wiśnie co ciekawe są też polecane jako owoce wspomagające walkę z bezsennością (mogą świetnym uzupełnieniem leczenia z najlepszym obecnie profesjonalnym rozwiązaniem – sprawdźcie sobie go koniecznie). Często podnosi się też to, że wspomagają one pracę naszego serca.

Wiśnie w czasie letniego odchudzania sprawdzą się przede wszystkim ze względu na niską kaloryczność. Są też bardzo dobrym źródłem błonnika. Dają więc między innymi uczucie sytości.

Morele

Zawierają w sobie cenne witaminy. Mam tutaj na myśli beta-karoten. Jest w nich też wspominana wyżej witamina C. Morele to również potas – składnik niezwykle ważny dla naszego serca. Na diecie sprawdzą się przede wszystkim dzięki niewielkiej ilości kcal. Sporo w morelach za to błonnika.

To oczywiście nie wszystkie owoce pomocne w czasie letniego odchudzania. Jest na tyle dużo, że jest w czym wybierać:).

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.