Jak szybko podkręcić metabolizm – sprawdzone sposoby

0
154
views
Waga

Warto to zrobić po to, żeby proces zrzucania kilogramów, stał się bardziej wydajny i efektywny. A nasz wygląd – efektowny. Przed Wami sprawdzone sposoby pozwalające w – mniejszym lub większym stopniu – wpłynąć na metabolizm.

Po przebudzeniu woda

Wystarczy zaraz po tym jak się podniesiecie z łóżka wypić jej szklankę. A następnie oczywiście zjeść śniadanie. To ostatnie zresztą bywa często przedstawiane jako sposób na pobudzenie metabolizmu. Kwestią jest jednak to co jemy. Wracając do wody, to możemy dodać do niej cytryny, ale jak zwykle polecam limonkę. W moim odczuciu bardziej przyswajalny smak:). Więcej o korzyściach z picia wody z limonką.

Zadbaj o sen

Dobra rada nie?:) Nie ma tutaj na myśli „popularnego” swojego czasu odchudzania poprzez przesypianie większości dnia. W taki sposób możecie co najwyżej wyniszczyć organizm. Za to regularny sen o mniej więcej stałych porach to zbawienie dla osób starających się pozbyć nadmiernych kilogramów. Jego niedobór znacznie utrudnia odchudzanie. Generalnie problemy ze snem mają negatywny wpływ na wiele aspektów funkcjonowania organizmu. Nas interesuje to, że taka sytuacja spowalnia metabolizm.

Aktywność ze zmienną intensywnością

To bardzo często pojawiający się sposób na podkręcenie metabolizmu. To może być interwał i tabata. Ale nie są to jedyne możliwości. Tym bardziej, że nie każdy ma świetną kondycję i jest na poziomie co najmniej średnim. Tak naprawdę wystarczą „zwykłe” ćwiczenia. Ważne, aby w trakcie wykonywania zmieniać ich intensywność.

Kawa z cynamonem

To też jeden z częściej polecanych sposobów. Nie spodziewajcie się cudów po nim, ale warto go uwzględnić na diecie. Kawa oczywiście bez cukru i śmietanki. Cynamon to jedna z przypraw, które wspomagają metabolizm. Tworzą więc z kawa swoistego rodzaju combo wspomagające proces odchudzania.

Rozwiązanie podkręcające metabolizmu

Mam tutaj oczywiście na myśli sprawdzony i naturalny preparat. Najlepiej taki, który poza podkręcaniem metabolizmu, dodatkowo wspiera inne aspekty związane z procesem odchudzania. A jeśli ma jeszcze więcej właściwości, tym lepiej:). Tak jak Green Barley Plus, który wspomaganie detoksykacje organizmu, a także wspiera walkę z cellulitem!

SPRAWDŹ KONIECZNIE MOJĄ RECENZJĘ GREEN BARLEY PLUS!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.