Diety oczyszczające – szybki sposób na kilogram mniej

0
264
views

To metody, których głównym celem jest pozbycie się z organizmu toksyn. Do ich opisania zainspirowała mnie znajoma, która właśnie takiej się obecnie poddaje . Miej na uwadze, że utrata kilogramów w tym wypadku to raczej skutek uboczny.

I też – przeciągając nieco wstęp – na dłuższą metę nie są to dobre diety odchudzające. Myślę, że warto wspomnieć o głosach negujących sens stosowania detoksykacji organizmu. Wybór – jak to zwykle bywa – należy do Ciebie:). W zasadzie wszystkie sposoby tutaj przedstawione można uznać za ekspresowe.

Dieta sokowa

14 dni – ryzykowny sposób dla kogoś kto jest aktywny fizycznie. Zdecydowanie zbyt mało kalorii. Lekkostrawne posiłki oparte przede wszystkim o warzywa. Soki też przygotowywane są z nich, ale i owoców. Z tej drugiej grupy zwróć uwagę na jabłka i cytrusy. Jeśli chodzi o warzywa to na pewno przydadzą się pomidory, buraki i kiszona kapusta. Stracisz parę kilogramów, ale spodziewaj się efektu jo-jo. To sposób dobry, gdy potrzebujesz się wcisnąć w sukienkę na wesele znajomej. Taka utrata kilogramów na chwilę

CHCESZ JUŻ TERAZ POZBYĆ SIĘ KILOGRAMÓW? POZNAJ ROZWIĄZANIE!

Dieta jabłkowa

Akurat teraz jest idealny czas na nią. To sposób monotonny, ale na szczęście krótki. 2 dni maksymalnie. W tym czasie jesz jabłka. Ile chcesz, czy raczej lepiej napisać, ile przyjmie Twój żołądek i się nie zbuntuje. Jabłka to pektyny, które powodują wymiatane zalegających resztek z układu pokarmowego. Przygotuj się na częste wizyty w łazience. Ale w ten sposób organizm pozbywa się on toksyn. Jabłka możesz poddać obróbce termicznej. Pij sporo wody lub zielonej herbaty.

twarozek

Dieta twarogowa

Jeden dzień. 800 kcal. Do przeżycia:). Kup około 750 gram twarogu. Podziel go na cztery porcje. I to jesz przez cały dzień. Do twarogu możesz dodać pół banana. Na obiad zaszalej i ugotuj ziemniaka (nie obieraj go). Pokrój go na plastry. Wymieszaj z jedną porcją twarogu. Możesz dodać do obiadu kminku i szczypiorku. Cały dzień popijaj wodą.

Dieta grejpfrutowa

To sposób mocno ograniczający liczbę kalorii jaką możesz przyjmować w ciągu dnia. 2 tygodnie – drogi przez mękę, jeśli mam być szczery. Możesz jeść w tym czasie warzywa, ryby i mięso. W tym ostatnim wypadku gotowane lub pieczone. Podobnie jak ryby. Codziennie pijesz sok z grejpfruta. To na drugie śniadanie. Na podwieczorek grejpfrut. Dieta ta oparta jest o witaminę C, która ma pozytywny wpływ na poziom cholesterolu. Wspomaga też detoksykację organizmu.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.