Preparaty na odchudzanie – składniki przyspieszające metabolizm

0
92
views
Suplement diety

Miesiąc wakacji już prawie za nami. Jeśli nie udało się Wam uniknąć letnich pułapek, to zapewne szukacie sposobu na pozbycie się nadmiaru kilogramów. Jednym z rozwiązań wspierających są właśnie preparaty na odchudzanie. Postanowiłem przyjrzeć się ich składnikom. Dzisiaj tym odpowiadających za przyspieszenie metabolizmu.

Zielony jęczmień

Należy do grupy najpopularniejszych składników wspomagających odchudzanie. Jedną z jego umiejętności jest przyspieszanie metabolizmu. Ale niejedyną. Ekstrakt z zielonego jęczmienia to broń o wielu ostrzach do walki z nadmiernymi kilogramami. Wspomaga między innymi spalanie tkanki tłuszczowej. Ogranicza apetyt, a więc rozwiązuje jedną z większych bolączek na diecie – podjadanie.

Co ciekawe zielony jęczmień pozytywnie wpływa również na wygląd skóry, paznokci i włosów. Na rynku dostępnych jest co najmniej kilkanaście preparatów, które go zawierają. Chcesz wiedzieć, który wybrać? Koniecznie przeczytajcie ten mój tekst :).

Błonnik witalny

To z kolei hit ostatnich miesięcy. Błonnik witalny ma wiele ciekawych właściwości. Jest składnikiem preparatów na odchudzanie nie tylko przyspieszającym metabolizm. Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. To ważne w czasie odchudzania, ale w ogóle dla funkcjonowania całego organizmu.

Jeśli cierpicie na problemy żołądkowe, częste zaparcia – to błonnik witalny je skutecznie rozwiązuje. To jednak nie wszystko. Pomaga on również w przypadku problemów z kondycją fizyczną i umysłową. Więcej na temat błonnika witalnego przeczytacie w tym tekście. Natomiast w przypadku tego składnika nie ma problemu nadmiaru dobrych preparatów. Jest tylko jeden.

SPRAWDŹCIE FIBRE SELECT – NAJLEPSZY PREPARAT Z BŁONNIKIEM WITALNYM!

Afrykańskie Mango

 

Teraz coś nieco bardziej egzotycznego. To składnik, który popularność zyskał kilka lat temu. Interesuje nas nie tyle sam owoc, co wyciąg z jego pestki. To on ma między innymi działanie przyspieszające metabolizm. Wspomaga w widoczny sposób spalanie tkanki tłuszczowej.

Wyciąg z pestki afrykańskiego mango ogranicza również apetyt. Ciekawa jest umiejętność związana z ograniczeniem ilości tzw. złego cholesterolu (chodzi tutaj o frakcje lipidowe). To ostatnie ma przełożenie nie tylko na odchudzanie, ale w ogóle na funkcjonowanie organizmu. I profilaktykę niektórych chorób (np. tych związanych z sercem).

W tym momencie najchętniej wybieranych preparatem na odchudzanie z tym składnikiem jest African Mango. Więcej na jego temat w mojej recenzji.

OFERTA SPECJALNA NA AFRICAN MANGO – 20% TANIEJ!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.