Preparaty na odchudzanie – African Mango

5
712
views

Nieco ponad tydzień temu rozpocząłem serię artykułów związanych z suplementami, których można używać przy zrzucaniu kilogramów. Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się produktowi, który jest popularny w USA, ale i w Zachodniej Europie. Od pewnego czasu dostępny jest dla polskiego konsumenta.

Co African Mango ma w sobie?

To preparat oparty w wyłącznie o jeden składnik. Jest nim… African Mango:). Już spieszę z wyjaśnieniami. Zaczniemy od wizyty w Afryce. Rośnie tam gatunek drzew o nazwie Irvinga. Dodam, że znajdziemy go też w południowo – zachodniej Azji. Ten gatunek drzewa nosi zwyczajową nazwę… African Mango. Nas najbardziej interesują owoce, a w zasadzie to ich pestki, które wyglądają tak jak na poniższym zdjęciu.

By Zz411 at the English language Wikipedia, CC BY-SA 3.0, (pestki African Mango
By Zz411 at the English language Wikipedia, CC BY-SA 3.0, (pestki African Mango

Tym pierwszym (drugim zresztą też) przypisuje się wiele właściwości. Wynika to przede wszystkim z obecności dużej ilości witamin i pierwiastków i to w dużych stężeniach. Z tych pierwszych warte wymienienia są: C i E. To bardzo silne przeciwutleniacze. Pierwszy z wymienionych składników jest istotny przy odchudzaniu.  Więcej na ten temat przeczytacie w tekście: „Witamina C dlaczego jest ważna przy odchudzaniu?” . Dodam, że w owocach znajdziecie również beta-karoten.

Jeśli chodzi o pierwiastki, to jest tutaj potas i miedź. To jednak nie wszystkie skarby, które African Mango ma w sobie. Kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 (ich obecność, a dokładniej odpowiedni bilans między nimi jest ważny dla zdrowia i wagi), a także polifenole. To związki należące do wspominanej już grupy przeciwutleniaczy.

Jak to działa?

W samym preparacie wykorzystano  ekstrakt z pestek opisywanego wyżej owocu. Dlaczego takie rozwiązanie? Bo to w pestkach znajduje się największe stężenie związków (witamin, pierwiastków itd.). Dzięki temu można uzyskać zwielokrotnione ich działanie. Opisywany produkt jest jedynym obecnie dostępnym o tak dużym stężeniu ekstraktu z pestek wspominanego wyżej drzewa. Zostawiając w tyle konkurencję.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY AFRICAN MANGO

  • NATURALNY, A WIĘC BEZPIECZNY SKŁAD
  • SKUTECZNIE PRZYSPIESZA METABOLIZM
  • OGRANICZA APETYT
  • POZWALA POZBYĆ SIĘ NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  • ODCHUDZA W BEZPIECZNY SPOSÓB

Sporo w nim błonnika, czyli składnika, który jest niezbędny przy odchudzaniu. Wie o tym każdy, kto próbował zrzucić nadmierne kilogramy;). African Mango skupia się w zasadzie na dwóch formach działania. Po pierwsze przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. To między innymi dzięki silnym przeciwutleniaczom.

African Mango to też leptyna. Aminokwas, który określany jest regulator tłuszczu. Informuje on też nasz mózg, że jesteśmy najedzeni. To przydatna „funkcja” przy odchudzaniu:). Ostatnia kwestia to obniżenie poziomu cholesterolu.

Czy African Mango działa?

Jak to zwykle bywa spotkacie się z różnymi opiniami. Na pewno godne uwagi jest to, że to preparat zyskujący w ostatnim czasie ogromną popularność. Ta wynika oczywiście ze skuteczności. I tych pozytywnych ocen jest więcej. Spotkałem się z negatywnymi opiniami, ale zwykle po pociągnięciu za język, okazywało się np. że ktoś postanowił się odchudzić w ogóle nie zmieniając jadłospisu (przyjmując sporą dawkę kcal). Cóż…;)

Warto pamiętać, że taki produkt ma wspomagać proces odchudzania. To po pierwsze. Po drugie sam proces musi być prowadzony w sposób racjonalny. Chociażby po to, żeby uniknąć problemów, które wynikają np. z głodówek. I na koniec jeszcze jedno. African Mango jest produktem naturalnym i nie spotkałem się z tym, żeby wywoływał skutki uboczne.

I jeszcze jedna sprawa. Preparat ten należy kupować bezpośrednio u producenta. Można to zrobić na jego stronie.

ODWIEDŹ STRONĘ PRODUCENTA AFRICAN MANGO

Producent przygotował małą niespodziankę dla oszczędnych. Klikając w poniższy baner (w formularzu zakupu na stronie producenta wybierzcie pakiet standard), dostajecie miesiąc odchudzania ZA DARMO:).

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA AFRICAN MANGO – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

5 KOMENTARZE

  1. […] To kolejny hit w tym roku. Zresztą ustalmy, że od paru lat tego typu suplementy są niezwykle modne. Coraz więcej osób decyduje się na wspomaganie odchudzania przy ich pomocy. Na pewno warto w tym wypadku rozważyć bezpieczeństwo stosowania, ale i oczywiście skuteczność. Jednym z hitów – w USA i w zachodniej Europie – jest African Mango. Popularność dzięki swojemu działaniu zdobył już w zeszłym roku. Pisałem już o nim, więc możecie poczytać. […]

  2. U mnie się świetnie sprawdził:)) Miałam 10 kg, których chciałam się pozbyć. Próbowałam mnóstwo diet, ale większość kończyła się podobnie jak u wielu kobiet. Efekt jo-jo. W końcu dałam się namówić koleżance właśnie na African Mango. Już po 3 tygodniach spadło mi 4 kg:) Efekt końcowy to 13 kg mniej. Jestem mega zadowolona.

  3. Powiedzcie dziewczyny czy ten preparat jest bezpieczny? Nie chciałabym sobie zrobić krzywdy, a parę kilogramów przydałoby się zrzucić;)

  4. Jak najbardziej:) Znam co najmniej 5 kobiet, które go brały (3 z pracy i dwie moje psiapsióły). Wszystkie chwalą, przede wszystkim jednak widać efekty:)) I zero skutków ubocznych u którejkolwiek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.