Mysimba – lek na odchudzanie?

0
31
views

Aż dziwne, że do tej pory ten preparat nie pojawił się u mnie na blogu. Sporo na jego temat jest na przeróżnych forach dotyczących urody/odchudzania itd. Niniejszym naprawiam więc swój błąd:).

Przede wszystkim to lek

Do tego przeznaczony na receptę. Jeśli nie cierpicie na otyłość lub sporą nadwagę, to ciężko będzie Wam go dostać. Mam tutaj na myśli lekarza. W sieci można znaleźć te tabletki, bo ludzie z różnych powodów je sprzedają, ale szczerze – odradzam. Jeśli chcesz schudnąć to nie stosuj leku bez konsultacji z lekarzem. Lepiej wybierz alternatywę bez recepty.

Mysimba – skład

Nie wiem czy kojarzycie preparat o nazwie Naltrekson. To w zasadzie związek chemiczny – antagonista opioidowy. Co ciekawe wykorzystywany w leczeniu alkoholizmu. Wiem również, że próbuje się to wykorzystywać w przypadku stwardnienia rozsianego. Drugim składnikiem jest bupropion. Ten z kolei jest stosowany jako lek na… depresję. Jak więc widać mamy dwa składniki, które nie wydają się mieć nic wspólnego z odchudzaniem. A to niejedyny problem. O tym jednak później.

Mysimba – czy to lek na odchudzanie?

W taki sposób jest reklamowany. Oba te składniki posiadają pewne właściwości. Między innymi zmniejszają łaknienie. Wpływają też na redukcję masy ciała. Poprawiają też samopoczucie. To dość ważne przy odchudzaniu. Zakładając, że jak wspomniałem cierpicie z powodu otyłości możecie udać się do lekarza po ten preparat. Wiem, że lek ten poleca się przy nadwadze związanej z cukrzycy. Stosowany może być tylko u osób dorosłych. Kuracja w połączeniu z dietą i aktywności trwa 16 tygodni. W momencie gdy efekty się nie pojawią (a jest taka możliwość) należy ją przerwać.

Czy ten lek jest bezpieczny?

Jest na receptę. Warto skonsultować jego branie z lekarzem. To już sporo nam mówi. Są również pewne obostrzenia. Nie można go stosować w przypadku problemów z pracą wątroby i nerek. Nadwrażliwość na któryś ze składników, to kolejny argument przeciw. Bardzo ostrożnie trzeba podejść do stosowania Mysimby w przypadku problemów z sercem. Seniorzy też muszą uważać. Uzależnienie od opioidów wyłącza nas z możliwości jego stosowania.

Green Barley Plus – bezpieczna alternatywa

Dostępna bez recepty. Bezpieczna i pozbawiona skutków ubocznych. Oparta wyłącznie o naturalne składniki. W tym bijący rekordy popularności wśród osób walczących z nadmiarem kilogramów – zielony jęczmień. Więcej o możliwościach tego ostatniego pisałem chociażby w tym miejscu. Warto dodać, że Green Barley Plus zawiera największe stężenie tego składnika na tle konkurencji. Polecam zapoznać się z moją recenzją. Producent przygotował też bardzo miłą niespodziankę. Miesiąc kuracji gratis! Szczegóły zobaczycie po kliknięciu w poniższy baner:).

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here