Meridia – tych tabletek na odchudzanie unikaj!

Preparaty wspomagające odchudzanie

Głośno o nim zrobiło się parę lat temu. Wcale nie w pozytywnym znaczeniu. Chociaż są zakazane na terenie Unii Europejskiej wciąż można je kupić. A należy ich bezwględnie unikać.

Moda na preparat Merida

To lek, który mimo że był sprzedawany na receptę, to bez większego problemu, dało się go kupić w internecie. Meridia – w pewnym sensie oczywiście – zyskała „kultowy status” wśród osób walczących z nadmiernymi kilogramami. Był to bez wątpienia najbardziej popularny preparat zawierający sibutraminę. Chociaż dla równowagi warto dodać, że były też tańsze zamienniki. Problem pojawi się w momencie, gdy przyjrzano się tej substancji.

Co wiadomo o sibutraminie?

To organiczny związek chemiczny stosowany jako lek anorektyczny. Jego główną właściwością było ograniczanie łaknienia. Na tym polegało jego działanie. Jako lek pojawiła się w 1999 roku. Sibutramina nasilała najedzenie po posiłku, a więc zwiększała uczucie sytości. Dodatkowo wspomagał proces spalania tkanki tłuszczowej. Czyli to co osoby odchudzające lubią najbardziej. Piszę celowo w czasie przeszłym, bo parę lat temu wybuchła „bomba”.

Unikaj Meridi (I jej tańszych zamienników)

Pierwsze sygnały, że jest coś z nim pojawiły się w 2010 roku. W Polsce jednego z preparatów zawierających sibutraminę zakazano 2 lata później. Lekarze, którzy „przyglądali się” osobom stosującym ten związek na odchudzanie, zauważyli poważny problem. Po pierwsze i najważniejsze – zgony po stosowaniu sibutraminy. Związek ten ma potencjalne skutki uboczne będące dużym zagrożeniem dla zdrowia. Mam tutaj na myśli między innymi zdecydowanie większe ryzyko udaru serca. Choroby związanym z tym ostatnim dyskwalifikują, jeśli chodzi o zażywanie. Mimo, że na terenie UE preparaty z opisywanym związkiem są zakazane, to wciąż można je kupić. Nie polecam jednak igrać ze swoim zdrowiem.

African Mango

African Mango – bezpieczna i skuteczna alternatywa

Mam tutaj na myśli African Mango. W pełni przebadany preparat w przypadku którego NIE STWIERDZONO SKUTKÓW UBOCZNYCH. Wystarczą dwie kapsułki dziennie. Jego działanie skupia się na  kilka zadaniach:

  • Ekspresowe spalanie tkanki tłuszczowej
  • Usuwanie z organizmu szkodliwych toksyn
  • Ograniczenie apetytu (koniec z podjadaniem)
  • Kontrola prawidłowej wagi
  • Obniżenie poziomu cholesterolu

Obecnie można skorzystać z promocji na ten preparat, dostępnej tylko na stronie producenta. Wystarczy kliknąć w link poniżej:)

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA AFRICAN MANGO – ZAPŁAĆ JEDYNIE ZA 2!!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.