Kaplanex – czy ten suplement działa?

3
477
views

Reklamowany jako alternatywa dla adipexu – leku na receptę. Ten ostatni akurat polecam omijać szerokim łukiem. Jak z kolei jest w przypadku Kaplanexu?

Największym „sell pointem” tych tabletek ma być to, że zawierają bogaty skład. I fakt wiele osób szuka suplementów w których występuje co najmniej kilka, najlepiej uzupełniających się substancji aktywnych.

Jak wygląda skład Kaplanexu?

Owszem, jeśli chodzi o ilość, to faktycznie robi wrażenie. 9 substancji czynnych. Przyjrzyjmy się jednak nieco dokładniej etykiecie. Po pierwsze ważne jest stężenie składników. Zawsze trzeba na to zwracać uwagę. Kolejna sprawa to same składniki.

Co wchodzi w skład Kaplanexu:

Fukoksantyna – być może przecieracie teraz oczy. Co to jest? Nie jest to zbyt popularny składnik w suplementach (odpowiedź na pytanie dlaczego nasuwa się sama). Generalnie trudno też spotkać wiarygodne badania wskazujące na jego działanie i skuteczność. Chociaż przypisuje się mu właściwość wpływania na metabolizm węglowodanów.

Mniszek lekarski – to roślina zdecydowanie bardziej znana i chętnie stosowana w naszej medycynie naturalnej. Na wiele dolegliwości. Jeśli chodzi o układ pokarmowy pobudza on wytwarzanie żółci. Wykorzystuje się go w problemach trawiennych

Kwas chlorogenowy – w przypadku tego składnika ważne jest jedynie to, że może spowolnić „wyrzucanie” glukozy

Synefryna – w zasadzie w tym momencie można już przestać się interesować tym preparatem. To substancja, która w założeniu miała zmniejszać apetyt i pobudzać metabolizm. Problem polega na tym, że składnik ten, zwłaszcza w połączeniu z obecną tutaj kofeiną, może być niebezpieczny (tutaj artykuł na ten temat).

To nie wszystkie składniki, ale te które uznałem za warte opisania. Kaplanex dostępny jest jedynie na stronie producenta, co akurat uważam za zaletę. Lepiej unikać kupowania suplementów na przykład przez Allegro. Cena to 147 złotych za miesiąc odchudzania. Im dłużej ono trwa, tym taniej. To akurat plus

Opinie o Kaplanexie

 

Te są bardzo różne. Charakterystyczne jest jednak to, że ogólnie jest ich niewiele. Wpływ na to może mieć to krótka obecność na rynku, ale nie tylko. Opinie są różne, chociaż akurat na stronie producenta jedynie pozytywne. Ciekawe dlaczego;).

SILVETS – SKUTECZNA ALTERNATYWA

Z grupy preparatów zawierających więcej niż jedną substancję aktywną, to zdecydowanie najchętniej wybierany i polecany suplement. Zawiera on w sobie 6 (co istotne ich działanie jest potwierdzone szeregiem badań) składników. Wśród nich znajdziemy tak popularne:

Jagody Acai – ekstrakt z nich znacząco przyspiesza metabolizm. To także bogate źródło istotnych dla organizmu przeciwutleniaczy

Papryka Cayenne – kto nie słyszał o kapsaicynie i jej pozytywnym wpływie na odchudzanie:)

Piperyna – kolejny, niezwykle popularny składnik wspomagający spalanie tłuszczu

Guarana – ona odpowiedzialna jest za dodawanie energii i zachowania dobrego samopoczucia,  istotnych spraw gdy się odchudzamy

To tylko parę składników. Cała lista dostępna jest na stronie producenta. Wszystkie składniki w najwyższych możliwych stężeniach.

Co zyskujesz wybierając Silvets?

Przyspieszasz swój metabolizm

Zmniejszaszz apetyt i ograniczasz (w końcu!!) potrzebę podjadania

– Ogranicza on magazynowanie tłuszczu

Dodaje energii potrzebnej przy odchudzaniu!

Mamy więc na polu suplementów z wieloma składnikami Kaplanex i Silvets. Który wybrać? Wskazywałbym na Silvets, ale to oczywiście Wasza decyzja:). Producent tego drugiego przygotował niespodziankę. Kliknij w poniższy baner i skorzystaj z tej okazji!

ZAMAWIAJĄC 3 OPAKOWANIA SILVETS -ZAPŁACISZ TYLKO ZA 2!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

3 KOMENTARZE

  1. Kaplanexu nie znałam, ale chciałam parę słów o Silvets. Powiem szczerze byłam – pewnie jak większość – średnio nastawiona, ale bardzo miło się zaskoczyłam. Zaczęłam 2 stycznia:)). Skończyłem 3 miesiące później. Zrobiłam pełen zestaw. Ponad 15 kg mniej:) I nie przybywa

  2. Kaplanex – nie dziala. Zamowilam dwa razy…Pierwszy raz przed weselem a potem po. Szkoda pieniedzy. Customer service – trzeba dzwonic lub pisac kilka razy zanim sie cos zalatwi….Za te same pieniadze naprawde mozna kupic przetestowane tabletki odchudzajace.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.